Soru 12: Salon Dekorasyonu İçin Öneriler

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için öneriler başlıklı sorunun metni:

Soru:

Salon dekorasyonu için masa, sandalye ve tv ünitesi aldık. Ama şimdi salonumuzun
şekline uygun koltuk takımı bulmakta zorluk çekiyorum. Hangi renk tercih etsem acaba ki her zaman modaya uygun olsun. Chester tarzı koltuk düşünüyorum, farklı perde olsun diye düşündüğümde ip perdeler aklıma geliyor. Salonumun şuan ki resmini yolluyorum ama koltuk takımını değiştirmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler. Dekor Ekranı:

Merhaba, salon dekorasyonu için bordobej renklerinde koltuk takımı tercih edebilirsiniz. Yerleşimi ise şuan tv ünitesi olan duvara bej renk, ütü masası olan duvara bordo renk koltuk olacak şekilde yapabilirsiniz.

İki koltuk arası boşluk kalacaktır, bu boşluğu lambader ve mermer sehpa ile doldurabilirsiniz. Böylece salonunuz kapıdan girildiği zaman daha şık görünecektir.

  • Ayrıca, yemek takımı konsolu ile tv ünitesinin karşı karşıya olması salonunuzu boş göstermektedir.Bu sebeple şuan L koltuğunuzun olduğu duvara tv ünitesini yerleştirmeyi düşünmelisiniz.

Halınızı, açık renk ağırlıklı içerisinde bordo desenleri olacak şekilde, perdenizi de düz yada desenli bej renk fon perde, krem renk tül perde olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

Halınızın üzerine mermer orta sehpa, orta sehpa ayak renklerinde sarkıt avize tercih ederek salon dekorasyonu çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.Bir önceki yazımızda ” Salon Dekorasyonu İçin Halı-Berjer-Sandalye ” renk önerilerini bulabilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.