Soru 12: Salon Dekorasyonu İçin Öneriler

Soru 12: Salon Dekorasyonu İçin Öneriler

 

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için öneriler başlıklı sorunun metni:

Merhaba Dekor Ekranı,

Salon dekorasyonu için masa, sandalye ve tv ünitesi aldık. Ama şimdi salonumuzun
şekline uygun koltuk takımı bulmakta zorluk çekiyorum. Hangi renk tercih etsem acaba ki her zaman modaya uygun olsun. Chester tarzı koltuk düşünüyorum, farklı perde olsun diye düşündüğümde ip perdeler aklıma geliyor. Salonumun şuan ki resmini yolluyorum ama koltuk takımını değiştirmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler. 

 Dekor Ekranı:

Merhaba, salon dekorasyonu için bordobej renklerinde koltuk takımı tercih edebilirsiniz. Yerleşimi ise şuan tv ünitesi olan duvara bej renk, ütü masası olan duvara bordo renk koltuk olacak şekilde yapabilirsiniz.

İki koltuk arası boşluk kalacaktır, bu boşluğu lambader ve mermer sehpa ile doldurabilirsiniz. Böylece salonunuz kapıdan girildiği zaman daha şık görünecektir.

 

Ayrıca, yemek takımı konsolu ile tv ünitesinin karşı karşıya olması salonunuzu boş göstermektedir.Bu sebeple şuan L koltuğunuzun olduğu duvara tv ünitesini yerleştirmeyi düşünmelisiniz.

Halınızı, açık renk ağırlıklı içerisinde bordo desenleri olacak şekilde, perdenizi de düz yada desenli bej renk fon perde, krem renk tül perde olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

Halınızın üzerine mermer orta sehpa, orta sehpa ayak renklerinde sarkıt avize tercih ederek salon dekorasyonu çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir önceki yazımızda ” Salon Dekorasyonu İçin Halı-Berjer-Sandalye ” renk önerilerini bulabilirsiniz.

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.