Popüler Markaların En Şık Kiremit Rengi Koltuk Modelleri

Kiremit renk dekorasyon da gri, antrasit, siyah ve beyaz renk tonlarının yoğun kullanıldığı mekanlarda renklendirme yapmak için diğer pastel renk tonları ile kullanılabilir.

Kiremit rengi koltuk modelleri her tarz dekorasyona hitap edecek şekillerde üretilmektedir. Kiremit rengi koltuk modelleri üretim ve satışı yapan bir çok marka, firma bulunmaktadır.

Bu birçok koltuk modeli anlamına gelmekte ve ev dekorasyonu yapacaklar açısından seçim yapmakta kararsızlığa sebep olmaktadır.

Koltuk Takımı Seçimi Nasıl Olmalı?

Ev dekorasyonunda kararsızlık özellikle de koltuk takımı gibi salon dekorasyonu için maddi ve görsel açıdan kritik öneme sahip bir parçada yanlış karar verilmesine yol açabilir. Alacağınız kiremit rengi koltuk takımı dekoratif aksesuar gibi beğenilmediği taktirde, kaldırılıp bir köşeye konulamaz.

Bu sebeple kiremit rengi koltuk takımı seçiminde; mekanın metre kare olarak büyüklüğüne dikkat edilmeli, yerleşim yapılması düşünülen alanların ölçümünün yapılması gerekmektedir.

Koltuk takımı en ve boyu incelenmeli ve yaptığınız ölçümler karşılaştırılıp uygunluğu kontrol edilmelidir. Özellikle büyük mağazalarda göze küçük gelen koltuk modellerinin evlerde yerleşimi yapıldığında aslında küçük olmadıkları anlaşılmaktadır.

Yine işlevsel açıdan (kolay temizlenme, yatak ve baza fonksiyonu vb.) pek kullanışlı olmayan ancak mağazada çok beğenilen koltuk takımları bir süre sonra ihtiyaçlara hitap etmediğinde pişmanlık yaratabilir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak adına alacağınız kiremit rengi koltuk modelleri için detayları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Yazımızda; Doğtaş, Tetri Home, Kelebek, Enza Home, İstikbal, Bellona, Berke Mobilya ve Vivense markalarına ait kiremit rengi koltuk modelleri arasından seçtiğimiz koltuk takımlarını bulabilirsiniz. ” Kiremit rengi koltuk takımı hangi renk ile kombinlenir? ”, sorusunu da kiremit rengi dekorasyon önerileri ve örneklerine yer vererek açıklamaya çalışacağız.

Kiremit Rengi Koltuk Modelleri

Doğtaş Olivia Kiremit Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk koltuk takımı, kahverengi berjer ve vizon renk halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Olivia kiremit renk koltuk takımı kahverengi fon perde kullanılarak kombinlenebilir.
Doğtaş Olivia Koltuk Takımına ” www.dogtas.com/olivia-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Tetri Home Agatha Koltuk Takımı 

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit ve antrasit renk koltuk takımları, vizon renk berjer ile antrasit renk halı uyumunu görebilirsiniz.

Tetri Home Agatha Koltuk Takımına ” tetrihome.com/ürünler/agatha/ ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Kelebek Laris Salon Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk üçlü koltuk ve berjer, vizon renk ikili koltuk, grimsi mavi diyebileceğimiz dyo renk kartelasından gökçe rengi duvar boyası ve vizonkahverengi halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Laris kiremit rengi koltuk takımı; gri fon perde griyeşil desenli halı, yeşilgrikiremit kırlentler ve aksesuarlar ile beraberde kombinlenebilir.
Kelebek Laris Salon Takımına ” www.kelebek.com/laris-salon-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Enza Home Arte Kiremit Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk köşe koltuk takımı, vizon renk duvar boyası, halı ve aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

 • Arte kiremit rengi koltuk takımı; gri fon perde yeşilgri kırlentler ve aksesuarlar ile beraberde kombinlenebilir.
Enza Home Arte Koltuk Takımına ” www.enzahome.com.tr/Kose-Takimlari/Arte-Kose-Takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Enza Home Elena Kiremit Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk koltuk takımı, yeşil renk duvar boyası, bej renk halı ve kırlentler ile yeşil aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

Enza Home Arte Koltuk Takımına ” www.enzahome.com.tr/Koltuk-Takimlari/Elena-Oturma-Grubu ” adresinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal Vigo Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk koltuk, vizon renk berjer ve kiremit-gri halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Vigo kiremit rengi koltuk takımı gri fon perde ile kombinlenebilir.
İstikbal Vigo Koltuk Takımına ” www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/vigo-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal Scarlet Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk berjer, su yeşili üçlü koltuk, kemik beyazısu yeşili renk halı ve kiremit kırlentler ile yeşilkiremitgri renk aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

İstikbal Scarlet Koltuk Takımına ” www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/scarlet-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal Santino Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk koltuklar, vizon renk berjerler, kiremit gri bej halı uyumunu görebilirsiniz.

İstikbal Santino Koltuk Takımına ” www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/santino-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal Santiago Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk üçlü koltuklar, krem renk berjer, kremkiremit kırlentler ve dekoratif tuğla görünümlü taş duvar uygulaması uyumunu görebilirsiniz.

İstikbal Santiago Koltuk Takımına ” www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/klasik-takimlar/santiago-koltuk-takimi ”adresinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal Santa Delue Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk koltuklar, vizon renk berjerler, yeşil renk duvar boyası ve yeşilkiremitvizon halı uyumunu görebilirsiniz.

İstikbal Santa Delue Koltuk Takımına ” www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/santa-deluxe-takim ” adresinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal İndigo Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit – bej renk üçlü koltuklar, bej renk berjer, beyazkiremit renk halı ve siyah- bejkiremit kırlentler ile siyah renk aydınlatma ürünleri ile aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

İstikbal İndigo Koltuk Takımına ” www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/indigo-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal Elizya Köşe Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk köşe koltuk, vizonkiremit renk halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Elizya kiremit rengi koltuk takımı; gri fon perde griyeşil desenli halı, yeşilgrikiremit kırlentler ve aksesuarlar ile beraberde kombinlenebilir.
İstikbal Elizya Köşe Koltuk Takımına ” www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/kose-takimlari/elizya-kose-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal Canyon Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk üçlü koltuk, açık mavi renk berjer, gri açık mavi renk halı ve bejaçık mavi kırlentler, antrasit orta sehpa ve açık mavi konsol renk uyumunu görebilirsiniz.

 • Canyon açık mavi, kiremit rengi  koltuk takımı griantrasit fon perde tercih edilerek kombinlenebilir.
İstikbal Canyon Koltuk Takımına ” www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/canyon-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Bellona Vienza Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü haki renk koltuklar, kiremit renk berjer, kiremit bej halı, kiremit kırlentler ve yeşil aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

 • Vienza kiremit rengi koltuk takımı kiremit – bej  halı yerine griantrasit halı ve gri fon perde ile kombinlenebilir. Mekanı yeşil ve kiremit gibi iki renk üzerinde sıkıştırmak yerine üçüncü bir renk gri eklenerek ferah bir  görünüm kazandırabilirsiniz.
Bellona Vienza Koltuk Takımına ” www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/vienza-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Bellona Ruby Köşe Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk berjer, yakut gri köşe koltuk, beyazkiremit renk halı ve kiremityakut gri kırlentler ile siyah orta ve zigon sehpaların uyumunu görebilirsiniz.

 • Ruby kiremit köşe koltuk takımı açık bej fon perde ve kırlentler ile kombinlenebilir.
Bellona Ruby Köşe Takımına ” www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/kose-takimlari/ruby-uzanmali-kose-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Bellona Lofty Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü antrasit renk koltuklar, kiremit renk berjer, kiremit vizon  halı , dyo alaçatı ile ırmak yeşili renkleri duvar boyası, siyah orta sehpa ve aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

Bellona Lofty Koltuk Takımına ” www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/lofty-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Bellona Espina Köşe Takımı

Koltuk modelinin görselinde çalı antrasit renk köşe koltuk, kiremit renk berjer, koyu yeşil fon perde, koyu yeşilkiremit renk halı uyumunu görebilirsiniz.

Bellona Espina Köşe Takımına ” www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/kose-takimlari/espina-kose-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Berke Mobilya Sancak Relax Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde ikili kiremit renk koltuk, vizon renk üçlü koltuk ile berjer, kiremit – antrasit – vizon renklerde halı, vizon şapkalı lambader ve yeşil aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

 • Sancak relax kiremit koltuk takımı gri yada koyu yeşil fon perde ve yine bu renklerde kırlent, dekoratif aksesuarlar ile kombinlenebilir.
Berke Mobilya Sancak Relax Koltuk Takımına ” www.berkemobilya.com.tr/sancak-relax-koltuk-takimi-1 ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Berke Mobilya Neon Modern Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde antrasit renk üçlü koltuk ve berjer, kiremit renk ikili koltuk, kemik beyazıgri renk halı ve kiremit – antrasit kırlentler ile antrasit fon perde uyumunu görebilirsiniz.

Berke Mobilya Neon Modern Koltuk Takımına ” www.berkemobilya.com.tr/neon-modern-koltuk-takimi-two ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Berke Mobilya Katrina Relax Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk koltuk, krem renk berjer ile üçlü koltuk, gri krem halı ve kum beji fon perde renk uyumunu görebilirsiniz.

Berke Mobilya Katrina Relax Koltuk Takımına ” www.berkemobilya.com.tr/katrina-relax-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Berke Mobilya Hadise Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk üçlü koltuk ile berjer, bej renk üçlü koltuk ile berjer, bej kiremit kırlentler, koyu mavi renk duvar boyası ve bej renk halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Hadise kiremit koltuk takımı gri yada koyu mavi fon perde ve bejgrikoyu mavi desenli halı kullanılarak da kombinlenebilir.
Berke Mobilya Hadise Koltuk Takımına ” www.berkemobilya.com.tr/hadise-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Berke Mobilya Elit Kiwi Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü ile berjerde kiremit renk koltuklar, açık hardal sarısı renk berjerler, kemik beyazı renk duvar boyası, turuncu sehpa, siyahmavi tablolar ve kiremit renk halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Elit kiwi kiremit koltuk takımı ile gri yada açık hardal sarısı renk fon perde ile açık hardal sarısı desenli – grikemik beyazı halı kombinlenebilir.
Berke Mobilya Elit Kiwi Koltuk Takımına ” www.berkemobilya.com.tr/elit-kiwi-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Berke Mobilya Dodo Motorlu Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk üçlü koltuk, kum beji renk üçlü koltuk ve berjer, kemik beyazkahverengi halı ve kiremit kırlentler ile siyah renk lambader ile tablo ve kahverengi tonlarında fon perde uyumunu görebilirsiniz.

Berke Mobilya Dodo Motorlu Koltuk Takımına ”  www.berkemobilya.com.tr/dodo-motorlu-koltuk-takimi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Berke Mobilya Best Metal Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk koltuk ile berjer, kahverengi üçlü koltuk, kiremit renk halı, krem renk fon perde, köpük renk duvar boyası, mavi renk tonlarında lambader ile aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

Berke Mobilya Best Metal Koltuk Takımına ” www.berkemobilya.com.tr/best-metal-koltuk-takimi-kapitoneli” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Zeta Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü antrasit renk koltuk, kiremit renk  berjer, antrasitlacivert renklerde halı, antrasit fon perde, koyu mavi renk duvar boyası ve yeşil aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

Vivense Zeta Koltuk Takımına ” www.vivense.com/zeta-koltuk-takimi-antrasit-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Verde Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk üçlü koltuk, vizon renk berjer, kiremit renk halı ile gri fon perde ve siyah aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

 • Verde kiremit rengi koltuk takımı  vizon renk fon perde kullanılarak da kombinlenebilir.
Vivense Verde Koltuk Takımına ” www.vivense.com/verde-koltuk-takimi-tarcin-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Truva Relax Köşe Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde  kiremitgri renk köşe koltuk,  gri  halı ve gri fon perde renk uyumunu görebilirsiniz.

 • Truva kiremit rengi koltuk takımı yeşilmavi aksesuarlar ile kombinlenebilir.
Vivense Truva Relax Köşe Koltuk Takımına ” www.vivense.com/truva-relax-koese-koltuk-turuncu-antrasit-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Paris Köşe Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk köşe koltuk ile hardal sarısı renk halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Paris kiremit köşe koltuk takımı gri yada antrasit fon perde ve griantrasit – hardal sarısı kırlentler kullanılarak kombinlenebilir.
Vivense Paris Köşe Koltuk Takımına ” www.vivense.com/paris-kose-koltuk-takimi-kiremit-modeli.html ‘ adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Oxford Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü  kiremit renk koltuk, bej  renk berjer, dyo renk kartelası hareli renk duvar boyası, beyaz mermer görünümlü sehpa, mavi tablo, krem renk lambader, lila renk çiçek ve gri renk halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Oxford kiremit koltuk takımı gri renk fon perde ile kombinlenebilir.
Vivense Oxford Koltuk Takımına ” www.vivense.com/oxford-koltuk-takimi-kiremit-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Monaco Koltuk Takımı Ceviz

Koltuk modelinin görselinde üçlü antrasit renk koltuk, kiremit renk  berjer, antrasit renklerde halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Monaco kiremit koltuk takımı koyu yeşil fon perde ve yine bu renklerde kırlent, dekoratif aksesuarlar ile kombinlenebilir.
Vivense Monaco Koltuk Takımına ” www.vivense.com/monaco-koltuk-takimi-ceviz-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Maria Renkli Köşe Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde renkli köşe koltuk ve su yeşili renk halı ve beyazyeşilsu yeşilipetrol yeşili aksesuarların uyumunu görebilirsiniz.

Vivense Maria Köşe Koltuk Takımına ” www.vivense.com/maria-koese-koltuk-takimi-renkli-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Merlin Köşe Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kum beji renk koltuk, kiremit renk berjer ile kırlent, kum beji halı ve kum beji renk duvar boyası ile renk uyumunu görebilirsiniz.

 • Merlin kiremit köşe koltuk takımı sütlü kahverengi fon perde ve yine bu renklerde kırlent, dekoratif aksesuarlar ile kombinlenebilir.
Vivense Merlin Köşe Koltuk Takımına ” www.vivense.com/merlin-koese-koltuk-bej-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Merlin Köşe Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk köşe koltuk ile beyazgri renk desenli halı kum beji kiremit kırlentler, yeşil renk tonlarında aksesuarlar ile dyo renk katelası hareli renk duvar boyası uyumunu görebilirsiniz.

 • Merlin kiremit renk köşe koltuk takımı gri yada kahverengi fon perde kullanılarak kombinlenebilir.
Vivense Merlin Köşe Koltuk Kiremit

Vivense Gazella Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü ile berjerde kiremit renk koltuk, üçlü kahverengi renk koltuk, gri renk halı uyumunu görebilirsiniz.

 • Gazella kiremit rengi koltuk takımı, kahverengi renk fon perde ve gri kırlentler ile kombinlenebilir.
Vivense Gazella Koltuk Takımına ” www.vivense.com/gazella-koltuk-takimi-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Galata Chester Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk koltuk, bej renk berjer, antrasit halı uyumunu görebilirsiniz.

Vivense Galata Chester Koltuk Takımına ”  www.vivense.com/new-chestar-koltuk-takimi-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Castello Peru Koltuk Takımı

Koltuk modelinin görselinde kiremit renk üçlü koltuk ve berjer, buz mavisi renk üçlü koltuk, açık mavi renk halı ve vizon kırlentler ile renk uyumunu görebilirsiniz.

Vivense Castello Peru Koltuk Takımına ” www.vivense.com/castello-peru-koltuk-takimi-modeli.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Vivense Bejanova Kanepe Takımı

Koltuk modelinin görselinde üçlü kiremit renk koltuk, vizon renk berjer ile üçlü koltuk, kahverengi halı, mavi konsol ve gri fon perde renk uyumunu görebilirsiniz.

 • Bejanova kiremit rengi koltuk takımı, kahverengi renk fon perde ve grimavi aksesuarlar kullanılarak da kombinlenebilir.
Vivense Bejanova Kanepe Takımı Tarçın Kiremit Vizon

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Soru 73: Kiremit Rengi Köşe Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Fon Perde Aksesuar Önerisi

Soru 56: Kiremit Hardal Sarısı Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Fon Perde Önerisi

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın