Soru 14: Salon Dekorasyonu İçin Fon Perde Renk Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için fon perde renk önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhabalar, bende uzun zamandan beri size bir şey danışmak istiyorum. Bana da biraz yardımcı olabilir misiniz. Benim salonum 22 metrekare, tv ünitesi ceviz-beyaz, koltuklarım ne vizon nede köpük rengi ayakları da ahşap, zemin açık renk gri parke ama aralarında kahve çizgileri var, halım da krem yoğunluk kahve daire şekiller var, orta sehpam kahve-krem, duvar rengim de kum beji. Perdelerimi hangi renk yaparsam salona biraz renk katmış olurum. Sanki böyle çok boğucu hep sade renkler. Dekor Ekranı:

Merhaba,salonunuzu inceledik ve salon dekorasyonu için renk katacak olan fon perde rengini bulduk. Bu rengi bulmada bize ilham veren pencere önündeki turuncu renk çiçeğiniz oldu.

Bej İle Kiremit Rengin Uyumundan Yararlanın

Fon perde için renk önerimiz; turuncu renk tonlarından giderek  kiremit rengini tercih etmeniz olacaktır. Kiremit rengi, bej renk koltuklarınız ile çok rahat uyum sağlayacaktır. Kiremit rengi fon perdenizi aynı renkte kırlentler ve aksesuarlar ile destekleyerek dekorasyonda renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu İçin Fon Perde ve Aksesuar Önerisi

Önerebileceğimiz iki adet kiremit renk tonu var. Biri turuncuya yakın, diğeri bordo renge yakın olan. İki tonda salon dekorasyonunuz için uyumlu olacaktır. Seçimi size bırakıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, bol dekorlu günler dileriz.

Bir önceki yazımızda; mint yeşili salon dekorasyonu için aksesuar önerilerini bulabilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.