Soru 18: Mürdüm ve Vizon Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi

Soru 18: Mürdüm ve Vizon Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi

 

Bir takipçimiz tarafından gönderilen mürdümvizon koltuk takımı ile uyumlu duvar rengi başlıklı sorunun metni:

Vizon (hakiye kaçan) ve mürdüm renklerine sahip iki üçlü, bunların karışık renklerinden oluşan iki berjerden ve ahşap yemek takımından oluşan salonun (dikdörtgen bir salon kısa kenarının birinde cam var) duvarlarını ne renk boya ile boyamalıyım.

Dekor Ekranı:

Dekorasyonda her renk ile uyumlu olacak dyo renk kartelası renklerinden buz beyazı, buz gümüşü, kemik beyazı, alaçatı hareli, köpük ve beliz renklerinden birini tercih etmenizi öneririz. Mürdüm ve vizon renk koltuk takımı için seçimimiz kemik beyazı yada beliz olurdu.

 

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Bir önceki yazımızda; ” Lacivert-Gri Koltuk Takımı İçin Halı ve Perde Seçimi ” önerilerini bulabilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.