Soru 13: Mint Yeşili Salon Dekorasyonu İçin Aksesuar Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen mint yeşili salon dekorasyonu için aksesuar önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhaba, öncelikle böyle bir site bulduğum için çok mutluyum. Salonum küçük olduğu için dekorasyonda zorlanıyorum. Mobilyalarım modalife bianco mint yeşili. Bir de lambader almak istiyorum fakat renk konusunda nasıl alacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Mutlu yıllar diliyorum. 🙂Dekor Ekranı:

Merhaba, yeni yılınız kutlu olsun, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Salonunuzu inceledik gayet şık dekore etmişsiniz. Tek olumsuz gördüğümüz salondaki renklerin sadece mint yeşili ve beyaz renklerden oluşuyor olması. Bir yada iki renk daha ekleyerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Pudra Pembesi ve Gri Rengi Tercih Edin

İlk önerimizpudra pembesi ve gri renk olacak. Bu iki renk, mint yeşili ile çok uyumlu olan renklerdir. Bu iki rengi tercih etmeniz durumuna aksesuarlar, kırlentler, lambader ve fon perde ile salonunuzu daha şık hale getirebilirsiniz.

Bu aksesuarlar aşağıdaki örneklerde olduğu gibi beyaz, gri yada şeffaf vazo içerisinde pudra pembesi çiçekler, gri-beyaz kırlentler, grisiyah/biblo-vazo gibi aksesuarlar olabilir. Bunlara ek olarak krem renk fon perde ve krem ayaklı-pudra pembe şapkalı lambader tercih edebilirsiniz.

Pudra Pembe Çiçekler, Gri-Beyaz Kırlent

Krem Ayaklı-Pudra Pembe Şapkalı Lambader

Krem Fon Perde

Gri-Krem Pudra Pembe Kırlentler

Mint Yeşili Koltuk Beyaz ÇiçeklerSiyah Her Renge Uyum Sağlar

İkinci önerimiz; fon perde kullanmayacağınızı düşünerek beyaz ayaklı-beyaz şapkalı lambader, siyah yada şeffaf vazo içerisinde pudra pembe ve beyaz çiçekler, tv ünitesi, konsol, orta sehpa üzerine siyah aksesuarlar (çerçeve, biblo vs.) şeklinde olabilir.

Beyaz Ayaklı- Beyaz Şapkalı Lambader

Siyah Vazo Pudra Pembe Çiçekler, Dekoratif Mum

Ek olarak bir diğer lambader önerimiz, metal ayaklı krem şapkalı lambader olabilir.

Metal Ayaklı Krem Şapkalı LambaderSorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. eda dedi ki:

    meehaba mint yesili koltuk takimina hangi renk fon perde kullanmam gerekiyor mobilyalar krem renginde yardimci olursaniz sevinirim.