Soru 47: Gri Pudra Pembesi Koltuk Takımı İle Siyah Mermer Detaylı Yemek Masası TV Ünitesi Takımı Uyumu

Bir takipçimiz tarafından gönderilen gri pudra pembesi koltuk takımı ile siyah mermer detaylı yemek masası tv ünitesi takımı uyumu başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhaba, evimde kullanacağım mobilyalardaki renk uyumuna karar veremedim yemek masası ve tv ünitesi siyah mermer detaylı, koltuk rengi olarak gri ve pudra pembesi düşünüyorum. Sizce nasıl olur?Dekor Ekranı:

Merhaba, koltuk takımınız, yemek masası ve tv üniteniz her biri ayrı güzel modeller. İlk defa Gri- Pudra Pembe ve Siyah renk üçlüsü karşımıza çıkıyor. Kesinlikle farklı ve şık bir uyum içinde olduklarını söyleyebiliriz.

Yemek masası ve Tv ünitesi takımını merak edenler için: ” Mobilyam İnegölden – Asil Yemek Odası Takımı

  • ” www.mobilyaminegolden.com/asil-yemek-odasi ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Gri ve Pudra Pembesi koltuk takımını merak edenler için: ” Mobilyam İnegölden – Irmak Koltuk Takımı

  • ” www.mobilyaminegolden.com/irmak-koltuk-takimi-1 ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Dikkatimizi çeken ve bizi düşündüren tek konu yemek masası ve tv ünitesi ayaklarının siyah renk, koltuk takımı iskelet kısımları ile ayakların renginin açık tonlarda ahşap rengi olması.

Çok fazla göze battığını söyleyemeyiz ancak aradaki renk geçişi için koltuk takımınız ahşap renginde ve siyah orta sehpa ile aksesuar ile uyumu sağlayabilirsiniz.

Bir diğer çözüm olarak koltuk takımınız fabrikada yapılıp gelecekse alt iskelet ve ayaklarının mat siyah renk boyanmasını talep edebilirsiniz.Daha fazla ev dekorasyonu soru ve cevapları için ‘ Soru Cevap ‘ kategorimize bakabilir.

  • ‘ Gri Renk Dekorasyon Önerileri ve Örnekleri ‘ yazımızı konu ile  alakalı inceleyebilirsiniz.

Gri Renk Dekorasyon Önerileri ve Örnekleri

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda  Soru & Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.