Soru 62: Pembe – Gri Sandalyeler ve Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen pembe – gri sandalyeler ve lacivert koltuk takımı ile uyumlu halı önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

İyi günler, benim eşyam beyaz, tv ünitesi beyaz, sehpa ve yemek masam beyaz sandalyeler iki renkli gri – pembe  ve yeni koltuk aldım lacivert.

Nasıl uyumlu mu acaba, gider mi? Yastıkları pembe koysam olur mu? Üçlü, ikili ve tekli krem rengi, laminantım gri.

Sandalyelerim dün geldi, gelmeden bir hafta kala koltuk aldım hiç aklıma gelmedi ve şansım yok değiştirmeye. Bana renk uyumunda yardımcı olabilir misiniz? Ve halı hangi renk almam lazım?

 

Dekor Ekranı:

Merhaba, daha önce gelen sorularda pembe – gri  koltuk takımı ve siyah yemek takımını görmüştük. Uyumlu, farklı ve şık bir salon dekorasyonu modeli oluşturmuştu bu üç renk.

Pembe – Gri Koltuk Takımı ve Siyah Yemek Takımı Uyumu > https://dekorekrani.com/soru-47-gri-pudra-pembesi-koltuk-takimi-ile-siyah-mermer-detayli-yemek-masasi-tv-unitesi-takimi-uyumu/ adresinden bakabilirsiniz.

Uyumlu, farklı ve şık bir salon dekorasyonu olacağı görüşünü sizin beyaz – pembe – gri ve krem renkler kullandığınız salon dekorasyonunuz içinde söyleyebiliriz.

Halı seçiminizi mavi – pembe renk tonlarında yapabilir. Lacivert, pembe, gri kırlentler ile de renk uyumunu sağlayabilirsiniz.

Pembe – Mavi halı kullanmak istemezseniz, düz gri, krem veya beyaz halı ile lacivert, pembe kırlentler tercih edebilirsiniz.Halı Önerileri

Pembe – Gri Sandalyeler ve Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Modeli 1 > Merinos Halı Resital Serisi Pembe – Mavi

  • ” www.merinos.com.tr/tr/resital ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Pembe – Gri Sandalyeler ve Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Modeli 2 > Merinos Halı Efsun Serisi Pembe – Mavi

  • ” www.merinos.com.tr/tr/efsun ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Pembe – Gri Sandalyeler ve Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Modeli 3 > Merinos Halı Aktüel Serisi Pembe – Mavi – Vizon

  • ” www.merinos.com.tr/tr/aktuel ” adresinden ulaşabilirsiniz.Pembe – Gri Sandalyeler ve Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Modeli 4 > Sanat Halı Yalın Serisi Gri

  • ” www.sanathali.com/yalin.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Pembe – Gri Sandalyeler ve Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Modeli 5 > Sanat Halı Yalın Serisi Beyaz

  • ” www.sanathali.com/yalin.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Evinizi Güzelleştirecek Dekoratif Aksesuarlar ‘ yazımızı konu ile ilgili inceleyebilirsiniz.

Evinizi Güzelleştirecek Dekoratif Aksesuarlar

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.Daha fazla ev dekorasyonu soru ve cevapları için ‘ Soru Cevap ‘ kategorimize bakabilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda  Soru & Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.