Soru 33: Krem Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi Halı Perde

Bir takipçimiz tarafından gönderilen gri, koyu lila koltuk takımı ile uyumlu halı ve perde önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhaba yeni taşınacağım ev için İstikbal Lucas yemek odası ve koltuk takımı aldım. Koltuklarım krem, berjerlerim lacivert. Perde, halı ve duvar boyası önerilerinizi rica ediyorum. TeşekkürlerDekor Ekranı:

Merhaba, koltuk ve yemek takımınız çok şık görünüyor güle güle oturmanızı dileriz. Duvar rengi konusunda size Dyo renk kartelasından alaçatı ve kemik beyazı renklerini önerebiliriz.

Fon Perde ve Halı Önerileri

Halı ve perde seçimi konusunda ise iki farklı önerimiz var. Birinci önerimiz dekorasyona üçüncü bir renk katmak için kahverengi fon perde ve kemik-kahve halı olacak.

Örnek Perde Modeli 1 > Kahverengi Fon Perde

” www.eperde.com/koyu-kahve-duz-jakar-fon-perde-180/17647.html ”

Örnek Halı Modeli 1 > Sanat Halı Doku Serisi Kemik Kahve 

” www.sanathali.com/doku.html ”Halı ve perde seçiminde ikinci önerimiz ise krem-bej fon perde ile kemik-lacivert halı tercih etmeniz yönündedir.

Örnek Perde Modeli 2 > Krem Bej Fon Perde

” www.eperde.com/acik-krem-duz-jakar-fon-perde-180/9312.html ”

Örnek Halı Modeli 2 > Pierre Cardin Halı Voyage Serisi Lacivert Desenli

” www.pierrecardinhali.com/koleksiyon.php?kategori=Modeller&kalite=Voyage ”

Örnek Halı Modeli 3 >  Festival Halı Loft Serisi Kemik Kemik Lacivert

” www.festivalhali.com/hali/koleksiyonlar/loft/ ”

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda  Soru & Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.