Balkon Dekorasyonu Önerileri ve Örnekleri

Havaların ısınması ile balkon dekorasyonu önerileri ve örnekleri konusunda fikir araştırmalarına başladıysanız doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Kaliteli görseller üzerinden balkon dekorasyonu ile ilgili önerilerimizi rahat ve kullanışlı balkonlar oluşturmanızda yardımcı olması amacıyla hazırladık.


1. Balkon Dekorunuzu Duvar Süsleri İle Renklendirin

  • Renkli yastık ve puf kırlentler ile duvar süsleri arasındaki renk uyumunu sağlayabilirsiniz. Renkli çiçekler ve mum gibi aksesuarlarda işinize yarayacaktır.

2. Ahşap Karolar Ve Suni Çimler İle Zemin Kaplamak

  • Balkon zemini kötü durumda yada fayanslar demode bir görünüme sahip ise çözüm yolu olarak Koçtaş, Bauhaus, İkea ve Tekzen gibi yapı marketlerde rahatça bulabileceğiniz ahşap karolar ve suni çim halılar ile zemin kaplama yapabilirsiniz.Ahşap karolar, birbirine geçmeli yapıları ile kolayca birleştirebilirsiniz.

 

3. Bir Duvarınızı Farklı Renk İle Boyayın

  • Bir duvarınızı canlı renkler ile boyayıp öne çıkarabilir ve balkonunuzu renklendirebilirsiniz. Yine bu örneğimizde ahşap zemin karoları ve suni çim halı, yeşil yapraklı bitkiler ve palet oturma köşesi öne çıkmaktadır.
  • Ahşap palet ile neler yapabileceğinizi görmek içinde ilgili yazımızı incelemenizi öneririz.4. Dekoratif Doğal Taşlar İle Duvar Kaplamak

  • Farklı ve sıcak bir balkon dekorasyonu için düşünebileceğiniz bir diğer fikirde doğal taşlar ile duvar kaplamak. Doğal taşlar yerine taş görünümlü strafor duvar panellerini de tercih edebilirsiniz.

Taş görünümlü strafor duvar panellerinin nasıl kaplanacağı ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

 

5. Farklı Aydınlatma Ürünleri Tercih Edin

  • Renkli sıralı küçük lambalar ile renkli ve hoş bir balkon dekorasyonu yapabilirsiniz.
  • Sıralı küçük lambaların renksiz olan modellerini de İskandinav tarzı balkon dekorasyonu için kullanabilirsiniz.
  • Dekoratif mumlar ile dinlendirici ve şık bir dekor oluşturabilirsiniz.

6. Dekorasyonu Aksesuarlar İle Tamamlayın

  • Dekoratif taşlar, saksılar ve biblolar ile dekorasyon çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.
  • Dekoratif su değirmeni ile su sesinin terapisinden faydalanabilirsiniz.
> https://dekorekrani.com/balkon-dekorasyonu-icin-5-kucuk-dokunus/ yazımızı da konu ile alakalı olarak inceleyebilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda  Soru & Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.