Soru 99: Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Fon Perde Duvar Kağıdı

Bir ziyaretçimiz tarafından gönderilen lacivert koltuk takımı ile uyumlu halı,fon perde, duvar kağıdı ve aksesuar önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru 99: Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Fon Perde Duvar Kağıdı

Soru: Merhaba, Doğtaş Brıstol Chester lacivert koltuk takımım, konsolum Doğtaş Retro koyu kahverengi.

Halı, fon perde, duvar kağıdı ve konsol üstü aksesuar için. Evin koyu renk olmasını istemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

 

Doğtaş Brıstol Chester Koltuk Takımı – Kaynak: www.dogtas.com/bristol-chester-koleksiyonu

 

Doğtaş Retro Konsol – Kaynak: www.dogtas.com/retro-yemek-odasi-takimi

 



 

✏️ Dekor Ekranı:

Merhaba, lacivert koltuk takımı ve ceviz rengi konsol seçimlerinizin çok doğru olduğunu söyleyebiliriz. Eminiz şık bir salon dekorasyonu ortaya çıkacaktır. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

❗️❕ Salonun aydınlık ve ferah görünmesi için koyu renk tonlarındaki lacivert koltuk takımı ile açık renklerde fon perde ve halı kullanılmalıdır.

⭐️ Bu noktada size önereceğimiz fon perde rengi açık gri ve krem olacak. Halı renk önerilerimizde aynı şekilde gri ve krem renkler.

📌 Halı renk seçimi konusunda detaylı bilgi almak için; dekorekrani.com/10-adimda-dekorasyonda-hali-renk-secimi-ve-en-sik-hali-modelleri yazımıza bakabilirsiniz.

 

 

Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Fon Perde Halı Önerileri

 

Krem Fon Perde ve Krem Renk Halı Modelleri

Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Fon Perde – Halı Önerileri 1

 

  • Fon Perde: www.trendyol.com/premier-home/140×270-fon-perde-krem-p-6970763
  • Artemis Halı STYLE Serisi Halı Modeli: www.artemishali.com.tr
  • Angora Halı Massimo Serisi Halı Modeli: www.angoracarpet.com.tr 

 



 

Açık Gri Fon Perde ve Gri Renk Halı Modeli

Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Fon Perde – Halı Önerileri 2

 

  • Fon Perde: www.trendyol.com/premier-home/fon-perde-gri-140×270-tek-kanat-p-35478172
  • Merinos Therapy Serisi Halı Modeli: merinos.com.tr
  • Angora Halı Massimo Serisi Halı Modeli: www.angoracarpet.com.tr 

 



 

Lacivert Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Kağıtları

⭐️ Lacivert renkl koltuk takımınız ile gri, vizon renklerinde düz yada sıva/damask desenli duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

📌 Salon dekorasyonunda duvar kağıdı seçimi için; ”Salon duvar kağıdı nasıl olmalı?” yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Vivense – 460D Kendinden Desenli Duvar Kağıdı – Kaynak: www.vivense.com/460d-kendinden-desenli-duvar-kagidi-5-m-modeli.html

 

Vivense – Forever Plus 19201 Keten Dokulu Duvar Kağıdı – Kaynak: www.vivense.com/forever-plus-19201-keten-dokulu-duvar-kagidi-5-33-m-modeli.html

 

Vivense – Livart Cashmir 250-2 Sıva Desenli Duvar Kağıdı – Kaynak: www.vivense.com/livart-cashmir-250-2-siva-desenli-duvar-kagidi-modeli.html

 

Vivense – Livart Da Vinci 1100-5 Damask Desenli Duvar Kağıdı – Kaynak: www.vivense.com/livart-da-vinci-1100-5-damask-desenli-duvar-kagidi-modeli.html

 



 

Lacivert Renk İle Uyumlu Konsol Üstü Aksesuar Önerileri

Lacivert renk koltuk takımı ile; siyah, gold, gri, kahverengi ve beyaz renklerde aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bu aksesuarlar; çerçeve, vazo, biblo, aydınlatma objeleri şeklinde olabilir.

Linens – Lanny Çerçeve –Kaynak: www.linens.com.tr/p/43869/linens-lanny-cerceve

 

Trendyol – Arma House – Pilli ve Usb Girişli Sallantılı Led Küre – Kaynak: www.trendyol.com/arma-house/pilli-ve-usb-girisli-sallantili-led-kure-p-13862159

 

Mermer Bakır Uzun Vazo – Kaynak: www.koctas.com.tr/mermer-bakir-uzun-vazo/p/200003100

Vivense -Fidex Home Dekoratif Ayaklı Kelebek Biblo Küçük Altın – Kaynak: www.vivense.com/fidex-home-dekoratif-ayakli-kelebek-biblo-kuecuek-altin-modeli.html

 

Vivense – Vitale Saura Sedefli Pirinç Ayaklı Dekoratif Obje Küçük – Kaynak: www.vivense.com/vitale-saura-sedefli-pirinc-ayakli-dekoratif-obje-kuecuek-modeli.html

 

📌 Daha fazla salon dekorasyonu için dekoratif aksesuarı; dekorekrani.com/evinizi-guzellestirecek-dekoratif-aksesuarlar yazımızda bulabilirsiniz.

 

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.

 



 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Soru 94: Lacivert Gri Koltuk Takımına Uygun Halı Fon Perde ve Duvar Rengi

Soru 86: Gri Lacivert Salon Dekorasyonu İçin Aksesuar Önerisi

 

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Soru&Cevap'' sayfamızdan yada ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.