Soru 2: Fuşya Gri Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Perde Seçimi

Meryem Hanım tarafından gönderilen salon dekorasyonu için halı perde seçimi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Salon dekorasyonu için halı perde renginde yardımcı olur musunuz? Koltuklarım fuşya ve gri. İkisi üçlü biri tekli. Krem tonlarında ve iki sandalyesi pudra olan masam var. Perde ve halıyı pudraya yakın tonlarda düşünüyorum. Sizin öneriniz nedir?

Dekor Ekranı:

Meryem Hanım eğer koltuklarınızdan ikisi gri biri fuşya rengi ise halınızı fuşya renge yakın bir pudra yapmanız uygun olacaktır. Bu durumda gri koltuklarınızın kırlentleri pudra, fuşya renk olan koltuklarınızın kırlentlerini gri yapmanızı öneririz.

Fon perdenizi ise gri renk tonlarında eğer bulabilirseniz hafif pudra renk desenli, tülleri ise krem olarak seçebilirsiniz. 


Örnek Perde Modeli 1 > Gri Antrasit Fon Perde

” https://www.eperde.com/gri-duz-jakar-fon-perde-180/15965.html ”

Örnek Halı Modeli 1 > Pierre Cardin Halı Sunshine Serisi Pudra Pembe 

” www.pierrecardinhali.com/koleksiyon.php?kategori=Modeller&kalite=Sunshine ”

Ancak koltuklarınızın ikisi fuşya biri gri ise halınızı gri ağırlıklı içinde fuşya renge yakın pudra renk desenleri olacak şekilde seçmeniz daha uygun olur. Ve yine renk uyumu için gri koltuklarınızın kırlentlerini pudra, fuşya renk olan koltuklarınızın kırlentlerini gri yapmanızı öneririz. Fon perdenizi ise pudra, tülleri ise krem olarak seçebilirsiniz. 

Örnek Perde Modeli 2 > Pudra Pembe Fon Perde

” www.eperde.com/pudra-pembe-duz-jakar-fon-perde-180/15918.html ”

Örnek Halı Modeli 2 > Pierre Cardin Halı Alaturca Serisi Pudra Pembe

Tam olarak bir bütün halinde cevabımızı yansıtmasa da örnek aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Öne çıkarılmış görsel: VİVENSE Perla Koltuk Takımı > www.vivense.com/oturma-odasi-mobilyalari/oturma-gruplari-takimlari/koltuk-takimlari-mobilyalari/perla-koltuk-takimi-gri-fusya-modeli.html


Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap  sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.