Güle Güle Oturun Salon Dekorasyonu Bölüm 5

128
A+
A-
Güle Güle Oturun Salon Dekorasyonu Bölüm 5

Mimar Selim Beyin, Güle Güle oturun programındaki bu bölümde duvarları is olmuş, eski koltuk takımı, yetersiz aydınlatma, eski kapı ve parkeleri ile bakımsız görünen salonun muhteşem dönüşümünü izleyeceksiniz.

Güle güle oturun programının bu bölümünde salon dekorasyonu için; doğal taş tozu ile bir duvara doğal taş görünümü verilerek ve led aydınlatma ile çevrilerek salonda farklı bir hava yaratılmıştır. Doğal taşlar ve taş görünümlü duvar panelleri yazımız için bakınız. Yapılan salon dekorasyonu çalışması duvarda lila rengi ve gri tonlarda duvar kağıdı, koltuk takımlarında pudra pembesi, beyaz yemek masası, açık renk meşe parkeler ve pudra-beyaz perdeler ile şık bir görünüme kavuşmuştur.

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.