Soru 21: Su Yeşili Koltuk Takımı İle Uyumlu Fon Perde Halı ve Aksesuar Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen su yeşili istikbal marka leona modeli koltuk takımı ile uyumlu halı, perde ve aksesuar önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Salon için yeni mobilya aldım. Koltuklar su yeşil (istikbal marka leona modeli, yemek odası ise krem ve bej rekli istikbal marka scarlet modeli )buna göre halı ve fon perdem ne renk olmalı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Birde hangi renk aksesuar kullanmalıyım. Teşekkür ederim.Dekor Ekranı:

Merhaba, salonunuza üçüncü bir renk eklemek istiyorsanız (bizim önerimiz bu yönde) fon perdenizi füme yada gri renk tercih etmeniz, halınızı su yeşili – kemik.

Dördüncü bir renk eklemek isterseniz de halınızı yeşil- kiremit – kemik yada maviyeşil – kemik tercih edebilirsiniz.

Pierre Cardin Reflection Serisi Su Yeşili-Kemik
Pierre Cardin Reflection Serisi Su Yeşili-Kiremit 
Royal Çınar Serisi Mavi Yeşil Kemik 

  • Aksesuar olarak füme şapkalı ahşap yada gümüş bir lambader, su yeşili biblolar, füme, su yeşili, krem kırlentler, kiremitsu yeşilifüme tablo ve diğer aksesuarlardan tercih edebilirsiniz.

  • Salon dekorasyonuna üçüncü bir renk eklemek istemezseniz krem fon perde, su yeşilikemik halı ve su yeşili, krem, yeşil, pudra pembe aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Yada su yeşili fon perde, kremkemiksu yeşili bir halı tercih edebilirsiniz.Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda  Soru & Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Bir önceki yazımızda; ‘‘ Kahverengi Koltuk İle Uyumlu Perde Halı ve Avize Seçimi ” önerilerini bulabilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.