Soru 74: Salon Dekorasyonu İçin Yataklı Koltuk Takımı Önerileri

Soru: Merhaba, sitenizde dolaşırken yorumlardan gelen mesajlara özenle cevap verdiğinizi gördüm ve yazmaya karar verdim. Aşağıda resimlerini paylaştığım salonum için sizin tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Salonu aktif olarak kullanan bir aileyiz. Sürekli görev nedeniyle yer değişikliği yapıyoruz o nedenle bu evi eşyalı olarak almıştık ancak koltuklar oldukça rahatsız etmeye başladı. Yeni mobilya almak istiyorum ama tüm duvarlardaki girintiler(kolon) yüzünden nasıl mobilya seçmem gerekir, düzenlemeyi  nasıl yapmam gerekir bilemedim ve sizden yardım istiyorum.

 

 

9 yaşında oldukça hareketli ve alerjik astım hastası (özellikle toz-akar alerjisi)  bir oğlum var, o nedenle sıklıkla çıkarılıp yıkanabilir olması benim için önemli. Misafir ağırlama nedeniyle yataklı olan 3+3+1 şeklinde bir koltuk takımı almak istiyorum ama yerleştirme konusunda girintiler nedeniyle oldukça sıkıntı yaşıyorum. Televizyonu nasıl yerleştirmem(mesafenin yakın olmamasını istiyorum) uygun olur?

Sizin salonum için bana yardımcı olacağınızı umuyor ve şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

 

 

✏️ Dekor Ekranı:

Merhaba, öncelikle televizyonu üst kısımdaki solda bulunan görselde ki koltuk yerine yerleştirebilirsiniz. Üçlü koltuklarınızı da iki pencerenizin önünde olacak şekilde konumlandırmak doğru olacaktır. Berjeri de üçlü koltuklarınızdan birinin yanında olacak şekilde yerleştirebilirsiniz.

Koltuk takımı seçimi için; Berke Mobilya, Bellona, İstikbal, Doğtaş ve Enza Home markalarına ait yatak olma özelliği olan, kolay silinebilir kumaşa sahip koltuk takımı modellerinden seçtiklerimizi yazımızda bulabilirsiniz.

 

 

 

Salon Dekorasyonu İçin Koltuk Takımı Önerileri

 

Berke Mobilya – Oscar Relax Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçenekli olup üzerinde nubuk kumaş kullanılmıştır. Kolay silinebilir yapıdadır. Takımın yatak olma özelliği bulunmaktadır. Üçlü koltuklarda motorlu ve motorsuz seçimi yapılabilir. Oynar başlıklı olması sebebiyle rahat bir  oturum imkanı sunacaktır.

 

www.berkemobilya.com.tr/oscar-relax-koltuk-takimi-4 adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Berke Mobilya – Puka Koltuk Takımı Two

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçenekli olup yataklı ve sandıklı yapıdadır. Gürgen iskeletli ve rahat bir  oturum imkanına sahiptir.

 

www.berkemobilya.com.tr/puka-koltuk-takimi-two adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Berke Mobilya – Samara Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçenekli olup yataklı ve sandıklı yapıdadır. Farklı renk seçenekleri ve yüksek ayaklı özelliktedir.

 

www.berkemobilya.com.tr/samara-koltuk-takimi-1 adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Berke Mobilya – Parma Tm Koltuk Takımı Two

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçenekli olup yataklı ve sandıklı yapıdadır. Farklı renk seçenekleri ve yüksek ayaklı özelliktedir.

 

www.berkemobilya.com.tr/parma-tm-koltuk-takimi-two adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Bellona – Violet Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir kumaş ve sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılmıştır. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımın yatak olma ve sandık özelliği bulunmaktadır. Koltuk öne çekmek zorunda kalınmadan yatak ve sandık konumuna getirilebilir.

 

www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/violet-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bellona – Selegno Salon Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir kumaş ve sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılmıştır. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımın sırttan yatan mekanizma ile çalışan yatak özelliği bulunmaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahiptir.

 

www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/salon-takimlari/selegno-salon-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bellona – İmpera Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir kumaş ve sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılmıştır. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımda sırttan çalışan yatak mekanizması kullanılmıştır. Farklı renk seçeneklerine sahiptir.

 

www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/impera-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bellona – Mavenna Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir kumaş ve sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılmıştır. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımın yatak olma ve sandık özelliği bulunmaktadır. Koltuk öne çekmek zorunda kalınmadan yatak ve sandık konumuna getirilebilir.

 

www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/mavenna-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

İstikbal – Vigo  Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir kumaşa sahiptir. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımda yatak olma özelliği vardır. Farklı renk seçeneklerine sahiptir.

 

www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/vigo-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

İstikbal – İndigo Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir kumaşa sahiptir. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımda yatak olma özelliği vardır. Farklı renk seçeneklerine sahiptir.

 

www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/indigo-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Doğtaş – Bertha Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir kumaşa sahiptir. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımda yatak olma ve bazalı kullanım özelliği vardır. Ayak renk alternatifine sahiptir.

 

www.dogtas.com/bertha-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Doğtaş – Ravenna Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir kumaşa sahiptir. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımda yatak olma ve bazalı kullanım özelliği vardır.

 

www.dogtas.com/ravenna-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Doğtaş – Miranda Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı olup kolay temizlenebilir laciviert – gri renklerde keten ve taba renkte deri kumaşa sahiptir. Yumuşak dokulu yapıdadır. Takımda yatak olma özelliği vardır.

 

www.dogtas.com/miranda-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Enza Home – Netha Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanı yumuşak dokulu kumaşa sahiptir. Takımda sırt bölümünden mekanizma ile yatak olma özelliği vardır. Farklı renk seçeneklerine sahiptir.

 

www.enzahome.com.tr/Koltuk-Takimlari/Netha-Koltuk-Takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Enza Home – Alessa Koltuk Takımı

 • Koltuk takımı 3+3+1 seçim imkanına sahiptir. Takımda yatak olma özelliği vardır.

 

www.enzahome.com.tr/Koltuk-Takimlari/Alessa-Koltuk-Takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.

 

 

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın