Model 3: Lacivert – Gri – Yeşil Salon Dekorasyonu

Dekorasyon konusunda yol gösterecek ev dekorasyonu fikirleri için örnek dekorasyon modelleri oluşturmaya lacivert, gri, yeşil salon dekorasyonu ile kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Lacivert Gri Yeşil Salon Dekorasyonu

 

 

LacivertGriYeşil Salon Dekorasyonu

Bu modelimizdeki salon dekorasyonu çalışmamız; lacivert, gri ve yeşil renklerin dağılımından oluşuyor.

1. Lacivert Gri Koltuk Takımı 

  • Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz koltuk takımı; Doğtaş – Sante Koltuk Takımı modeli olup; 3+2+1 şeklindeki modüllerden meydana gelmektedir. Berjer lacivert renk, üçlü ve ikili koltukları gri rengindedir. Modülleri tek tek satın alma seçeneğiniz bulunmaktadır. Üçlü ve ikili koltuklar yatak olma özelliğine sahiptir. 

📌 Doğtaş – Sante Koltuk Takımı modeline; www.dogtas.com/sante-koltuk-takimi adresinden ulaşabilirsiniz.

Doğtaş – Sante Koltuk Takımı

 

2. Mavi Yeşil Krem Renk Halı

Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz halı, Royal Halı – Çınar Serisi‘dir. Üzerindeki mavi, yeşil renk desenleriyle, berjer ve aksesurlar ile renk uyumu sağlamaktadır. 

📌  Royal Halı – Çınar Serisi halı modeline; www.royalhali.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Royal Halı Çınar Serisi Mavi Yeşil Krem

 

 

3. Gri Katyonik Desen Fon Perde

Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz fon perde; renk uyumu açısından gri renk olarak tercih edilmiştir. Ürün N11.com sitesi Rendecioğlu Tekstil firmasına ait  gri katyonik desen fon perde modelidir.

📌  Gri Katyonik Desen Fon Perde Modeline; urun.n11.com/fon-perde/fon-perde-katyonik-desen-12-farkli-renk-ultra-dokumlu-kumas-P295401884 adresinden ulaşabilirsiniz.

 

4. Metal Patina Beyaz Boyalı Avize

Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz avize Vivense – Avonni Beyaz Patina Boyalı Avize modelidir. 

📌 Vivense – Avonni Beyaz Patina Boyalı Avize  modeline; www.vivense.com/avonni-av-65081-6bby-beyaz-patina-boyali-avize-modeli.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 

5. Ceviz Ayaklı Mavi Şapkalı Lambader

  • Avize aydınlatmasına ek olarak şık bir dekorasyon aksesuarı olan lambaderimiz; Hepsiburada – Ege Light 3 Ayaklı Ceviz Lambader Mavi Şapkalı modeli olarak tercih edilmiştir. Ceviz ayak yapısı ile koltuk takımı ayak yapısına, mavi şapkası ile berjer ve halı renklerine uyumlu olacaktır.

 

📌 Hepsiburada – Ege Light 3 Ayaklı Ceviz Lambader Mavi Şapkalı modeline; www.hepsiburada.com/ege-light-3-ayakli-ceviz-lambader-mavi-sapka-p-HBV000003RG7M adresinden ulaşabilirsiniz.

 

6. Yeşil Beyaz Lacivert Renk Dekoratif Aksesuarlar

Lacivert, gri ve yeşil salon dekorasyonu için seçtiğimiz koltuk takımı, halı ve fon perde modelleri ile renk uyumunu sağlayacak aksesuarlar;

Madame Coco – Vert Saksılı Bitki – Kaynak:  www.trendyol.com/madame-coco/vert-saksili-bitki-p-3735463 adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Mia – Yapay Sukulent Beton Saksılı – Kaynak: www.trendyol.com/mia/yapay-sukulent-beton-saksili-p-4029124 adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Altın Beyaz Mumluk – Kaynak:  www.koctas.com.tr/altin-beyaz-mumluk/p/2000030887 adresinden ulaşabilirsiniz.

 

IKEA – FEJKA Yapay Bitki – Kaynak:  www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-dekorasyonu/saksilar-ve-yapay-bitkiler/yapay-bitkiler/30375158/fejka-yapay-bitki.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

 

IKEA – PJATTERYD Resim Seti Geyik – Kaynak: www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-dekorasyonu/tablolar-ve-panolar/50438206/pjatteryd-resim-seti.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yeşil Renk Dekorasyon Örnekleri ve Önerileri

Mavi Renk Dekorasyon Önerileri ve Örnekleri

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


“Model 3: Lacivert – Gri – Yeşil Salon Dekorasyonu” üzerine 3 yorum

Yorum yapın