Model 2: Turuncu-Yeşil-Bej Salon Dekorasyonu

Merhaba, sevgili dekorasyon tutkunları. Dekorekrani.com olarak; dekorasyon konusunda sorularınıza yanıt olacak size yol gösterecek dekorasyon modelleri kategorimizdeki ikinci dekorasyon modeli ile karşınızdayız.

Bu yazımızda; bej renk koltuk takımı, perde ve halı, turuncu ve yeşil renk kırlentler, yeşil renk berjer, ceviz ahşap orta sehpa ve tv ünitesi, turuncu şapkalı ceviz ahşap ayaklı lambader, yeşilmavi vazo aksesuar olacak.

Mobilya ve aksesuarları seçtiğimiz mağazaları yazımızda sizinle paylaşacağız. Bu yazı kategorimizdeki amacımız ev dekorasyonu konusunda zorluk çeken siz takipçilerimize yardımcı olmaktır.İkinci Modelimiz Turuncu-Yeşil-Bej Salon Dekorasyonu

Bu modelimizdeki salon dekorasyonu çalışmamız; turuncuyeşil ve bej renklerin dağılımından oluşuyor. Dekorasyon modelimizi 25-30 metrekare ve üstü salonlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz koltuk takımı; Enza Home Ayda Köşe Takımı olup; iki kişilik yatak olma ve sandık kullanımı özelliğine sahiptir. Bej renklerdeki köşe koltuk takımı fiyatı 3496 TL‘ dir.

Enza Home Ayda Köşe Takımından ayrı olarak yanında yeşil renk berjer seçeneği de bulunmaktadır. Yeşil renk berjer fiyatı 1041 TL’dir. Renk uyumu açısından kırlentler turuncuyeşil olarak tercih edilmiştir.

  • Koltuk Takımı ve Berjere> ” www.enzahome.com.tr/Kose-Takimlari/Ayda-Kose-Takimi ”adresinden ulaşabilirsiniz.

Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz tv ünitesi; Ankara Mobilya Ceviz Ahşap modelidir. Fiyatı 309 TL’dir. Orta sehpa ise Te Home E Orta Sehpa modelidir. Fiyatı 264 TL’dir.

  • Tv Ünitesine> ” www.evidea.com/ankara-mobilya-ank089-tv-unitesi-ceviz-ANK013/p/392251 adresinden,
  • Orta Sehpaya> ” www.dekorazon.com/te-home-e-orta-sehpa-1048-840848 adresinden ulaşabilirsiniz.

Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz halı, Kaşmir Halı Armina Serisi‘ dir. Üzerindeki bej ağırlıklı krem çizgileri ile, perde ve koltuk takımı ile renk uyumu sağlamaktadır. Halının fiyatı boyutuna göre değişmektedir. 25-30 metrekare salon için 160×235 ölçülerinde 594TL’dir.

  • Halı Modelini> https://www.vivense.com/kasmir-hali-armina-0362-21-bej-modeli.html

 

  • Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz avize dekorazon.com sitesinden Avonni markasına aittir. Avizenin dörtlü şeklinde olan modeli de bulunmaktadır. Bu üçlü avizenin fiyatı 329 TL‘ dir.

Avize aydınlatmasına ek olarak şık bir dekorasyon aksesuarı olan lambaderimiz; Vivense.com’dan Henriq 3 Ayaklı Turuncu Şapkalı modeli olarak tercih edilmiştir. Lambader fiyatı 209 TL‘ dir. Ayrıca lambader ahşap ayak kesim çizgileri de tv ünitesi ayak kesimi ile uyumlu çizgilere sahip olması salon dekorasyonu açısından son derece önemlidir.

  • Avize Modeline> www.dekorazon.com/avonni-modern-avize-kahve-av-1536-3ek-104147 adresinden,
  • Lambader Modeline> www.vivense.com/henriq-tripod-3-ayakli-lambader-turuncu-modeli.html adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Dekorasyon modelimizde tercih ettiğimiz fon perde; renk uyumu açısından bej renk olarak tercih edilmiştir. Normal pileli ve çift kanat olacak şekilde en 70, boy 260 cm olarak 130 TL’dir. 

 

TuruncuYeşilBej Salon Dekorasyonu çalışmamızı tamamlayıcı parça olarak kullandığımız aksesuar I Love Home Seramik Vazo’ dur. Fiyatı 52 TL’ dir.  • Aksesuar Modeline> ” www.dekorazon.com/i-love-home-seramik-vazo-21257 ” adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Farklı marka ürünleri bir araya getirerek oluşturduğumuz; turuncu, yeşil ve bej salon dekorasyon modeli toplam fiyatı 6424TL‘ dir.

Yeşil renk ile dekorasyon konusunda farklı fikirler için ” Yeşil Renk Dekorasyon Örnekleri ve Önerileri ” yazımıza bakabilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.