Sizden Gelenler

 

Özenle dekore ettiğiniz evlerinizi bizimle ve ziyaretçilerimiz ile paylaşarak yeni fikirler edinmemize yardımcı olmak isterseniz, aşağıdaki bölümü kullanarak çektiğiniz fotoğrafları bize gönderebilirsiniz.

 

[contact-form-7 id=”6423″ title=”soru”]

 

 

Sizden Gelenler

 

1. Mint Yeşili Salon Dekorasyonu

Mint yeşili ve beyaz koltuk takımı, petrol mavisi fon perde, beyaz – mint yeşili halı, beyaz orta sehpa, pembe renk çiçekler ve pembe renk resimlerinde olduğu duvar tabloları ayrıntısı ile şık bir salon dekorasyonu, iyi günlerde oturmanız dileklerimizle.

 

Mint Yeşili Salon Dekorasyonu

 

 

2. Bej – Bordo Salon Dekorasyonu

Bej – bordo koltuk takımı, bej fon perde, pembe desenli halı ve kırlentler, ahşap mobilyalar ve dekoratif aksesuarların ön plana çıktığı sakinlik hissi uyandıran bir salon dekorasyonu, iyi günlerde oturmanız dileklerimizle.

 

Bej Bordo Salon Dekorasyonu

 

3. Hardal Sarı ve Yeşil Salon Dekorasyonu

Hardal sarısı – yeşil koltuk takımı, açık sarı fon ile beyaz tül perde, gri renk halı ve salon ile uyumlu renklerde güzel kırlentler, ahşap yemek masası, kitaplık ve televizyon ünitesi, yeşil yapraklı bitkilerin ön plana çıktığı ev sahibinin tarzını yansıtan ve dinlendirici bir his uyandıran salon dekorasyonu, iyi günlerde oturmanız dileklerimizle.

 

Hardal Sarı ve Yeşil Salon Dekorasyonu

 

Hardal sarısı ve yeşil salon dekorasyonunun öncesi ve sonrası arasında baktığımızda fon ve tül perde ile halının bir salonu güzelleştirmede ne kadar etkili olduklarını görebiliriz.

Hardal Sarı ve Yeşil Salon Dekorasyonu Öncesi Sonrası

Yorum yapın