Soru 11: Salon Dekorasyonu İçin Halı-Berjer-Sandalye Renk Önerisi

Soru 11: Salon Dekorasyonu İçin Halı-Berjer-Sandalye Renk Önerisi

 

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için halı, berjer ve sandalye renk önerisi başlıklı sorunun metni:

Merhaba, salonumuz oldukça ışık alan geniş bir salon. Tv ünitesinin arkasındaki duvara kiremit rengi tuğla yaptırıyoruz. Tüllerim krem desenli, kuruvaze. 2 adet koyu yeşil chester koltuk aldık. Üzerine 1 adet hardal, 1 adet şal desenli minder yaptırdık. Masa ve sehpalarımız beyaz lake. 2 adet berjeri ve sandalyeleri (kumaş kapitone sandalyeler) kaplatmak istiyoruz. Kaplatmamız gereken renk konusunda çok kararsız kaldık. Bir de halı var. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz. Başarılar dileriz.

  

Dekor Ekranı

Merhaba, salon dekorasyonunuz için sandalyelerinizi krem renk, iki berjeri hardal sarısı, halınızı içerisinde hardal sarısı, koyu yeşil desenli olacak şekilde ve kiremit rengi duvarınıza uyum sağlaması içinde kiremit renk şapkalı lambader tercih etmenizi öneriyoruz.

 

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir önceki yazımızda ” Salon Dekorasyonu İçin Kanepe ve Halı ” önerilerini bulabilirsiniz.

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.