Soru 11: Salon Dekorasyonu İçin Halı-Berjer-Sandalye Renk Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için halı, berjer ve sandalye renk önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhaba, salonumuz oldukça ışık alan geniş bir salon. Tv ünitesinin arkasındaki duvara kiremit rengi tuğla yaptırıyoruz. Tüllerim krem desenli, kuruvaze. 2 adet koyu yeşil chester koltuk aldık. Üzerine 1 adet hardal, 1 adet şal desenli minder yaptırdık. Masa ve sehpalarımız beyaz lake. 2 adet berjeri ve sandalyeleri (kumaş kapitone sandalyeler) kaplatmak istiyoruz. Kaplatmamız gereken renk konusunda çok kararsız kaldık. Bir de halı var. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz. Başarılar dileriz.Dekor Ekranı:

Merhaba, salon dekorasyonunuz için sandalyelerinizi krem renk, iki berjeri hardal sarısı, halınızı içerisinde hardal sarısı, koyu yeşil desenli olacak şekilde ve kiremit rengi duvarınıza uyum sağlaması içinde kiremit renk şapkalı lambader tercih etmenizi öneriyoruz.

 

Bir önceki yazımızda ” Salon Dekorasyonu İçin Kanepe ve Halı ” önerilerini bulabilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.