Mermer Lavabo ve Kurna Modelleri ile Dekorasyon Önerileri

Son zamanlarda tekrar moda olan ve çok ilgi görmeye başlayan mermer lavabo ve mermer kurna ile banyoda veya mutfakta nasıl harika dekorasyonlar yapabileceğini görmek ister misin?

Harika bir banyo tasarımı yapmak için araştırma yaparken gözümüze çarpan dekoratif ürünleri senin için derledik. Bol alternatifli, harika öneriler seni bekliyor. Umarım tam istediğin gibi bir banyoya sahip olmana katkı sağlayabiliriz.

Mermer Lavabo Örnekleri

En güzel mermer lavabo alternatiflerini daha düzenli incelemek için renklerine ve modellerine göre ayrı ayrı ele aldık. Hadi başlayalım!

Traverten Mermer Lavabo

Bej Traverten Mermer Lavabo Örneği

Sadelik arayanlar için traverten mermer lavabolar ilk akla gelen seçeneklerdendir. Şık ve modern yapısıyla en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Traverten Mermer Lavabo Örnekleri

Eğer lavabo bölümün bir tamamlayıcı olsun istiyorsan açık tonlarda bir banyoda kullanabilirsin. Eğer lavabo bölümün hemen dikkat çeksin istiyorsan siyah veya gri gibi koyu tonlarında bir banyoda da harika bir dekoratif obje olabilir.

Bej Köşeli Mermer Lavabo

Bej Mermer Lavabo Örnekleri

Bej rengi hoşuma gidiyor ama ben köşeli ve geniş lavabo seviyorum diyorsanız bu iki model sizin için ideal olabilir.

Bej Yuvarlak (Çanak) Mermer Lavabo

Bej Yuvarlak desenli mermer lavabo örnekleri

Yuvarlak ve desenli sevenler için bu lavabolar ve banyonun hakim renklerine göre seçeceğiniz evyeler çok hoş durabilir.

Beyaz Köşeli Mermer Lavabo

Beyaz köşeli mermer lavabo örnekleri

Siyah tezgah üzerine beyaz köşeli doğal mermer lavabolar her zaman hoş görünecektir. Siyah ağırlıklı bir banyo düşünüyorsanız ayrıca siyah banyo dekorasyonunu anlattığımız sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Beyaz Yuvarlak (Çanak) Mermer Lavabo

Beyaz yuvarlak çanak mermer lavabo örnekleri

Biraz daha modern bir hava istiyorsanız duvarınızın desenine göre gold veya gümüş evyelerle birlikte yuvarlak doğal mermer lavabolar istediğiniz havayı sağlayacaktır.

Gri Mermer Lavabo

Gri mermer lavabo örnekleri

Gri mermer lavaboyu kombinleyebileceğiniz çok fazla renk vardır. Tonunu tutturduğunuz durumda her şekilde kullanabilirsiniz. Zarif ve şık görüntüsü ile her zaman tercih edilen seçenekler arasındadır.

Gri mermer lavabo örnekleri

Eğer gri mermer lavabo kullanmak istiyorsanız kesinlikle odanızın hakim rengini ve evyenizi ona uyumlu olacak şekilde seçmelisiniz. Gri mermer lavabolar uyum sağlandığında çok zarif durabilecekken, aksi durumda çok ayrı bir obje gibi durabilir.

Siyah Köşeli Mermer Lavabo

Siyah köşeli mermer lavabo örnekleri

Siyah-beyaz kombinin diğer asil yıldızı, beyaz tezgah üzerine siyah mermer lavabolar her zaman en çok tercih edilenlerdendir. Bu tarzı seviyorsanız Siyah banyo dekorasyonunu anlattığımız yazımıza da göz atabilirsiniz.

Siyah Yuvarlak (Çanak) Mermer Lavabo

Siyah yuvarlak çanak mermer lavabo örnekleri

Siyah mermer lavabonuzun biraz daha şık ve göz alıcı olmasını istiyorsanız bu modeller gibi yuvarlak ve isteğe göre desenli olanlarını tercih edebilirsiniz.

Lavabonuzu seçtikten sonra banyo yerleşim planı nasıl olsun diye düşünüyorsanız ilgili yazımızı okuyup fikir alabilirsiniz.

Mermer Kurna Modelleri ile Dekorasyon Örnekleri

Kavun dilimli Mermer Kurnalar

Mermer kurnalar kültürümüzde çok eski bir yeri olan objelerdir. Banyoda doğal mermer kurna kullanmak istediğiniz gibi banyonuza otantik bir esinti katacaktır.

Mermer kurnalar hem hamam tarzı banyo sevenler için hem işlevsel hem de harika bir dekoratif obje olarak kullanılıyor.

Kavun dilimli mermer kurna örnekleri
Gri kavun dilimli mermer kurna
Beyaz kavun dilimli mermer kurna

Banyonuzun dekorasyonuna göre farklı renk seçenekleri vardır. Renk seçeneğinin yanında daha farklı tasarımlar istiyorsanız aşağıdaki 2 model sizin için uygun olabilir.

Dekoratif mermer kurna örnekleri

Düz Mermer Kurnalar

Düz mermer kurna örnekleri

Bazı insanlar sade olanın yerini hiçbir şeyin tutmayacağını düşünürler. Sadenin zerafetini tercih ediyorsanız bu modeller sizin için uygun olabilir.

Mermer kurna kullanmak istiyorsanız fakat banyonuz küçükse buraya tıklayarak ilgili yazımızdan fikir alıp harika bir banyo dekorasyonu ile istediğiniz mermer kurnayı kullanabilirsiniz.

Tüm banyo dekorasyonu fikirlerimizi öğrenmek için diğer banyo dekorasyon fikirleri yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın