6 Başlıkta Küçük Banyo Dekorasyonu Önerileri

Banyo dekorasyonu ev içerisinde dekorasyon açısından özen gösterilmesi gereken bir diğer alandır. Küçük bir banyo sahibiyseniz bazı noktalara dikkat etmek yararlı olacaktır.

Yazımızda; küçük banyo dekorasyonu yapacaklar için fikir verecek önerilerden bahsedeceğiz.

 

 

 

Duvara Monte Edilen Dolaplar

Küçük banyo içerisinde hem hareket kabiliyetini azaltmamak hem de işlevselliği artırmak için atılacak ilk adım duvara monte edilen dolaplardır. Böylece içlerine istediğiniz eşyaları yerleştirebilirsiniz.

 

Pastel Tonlarında Renkler

Her küçük mekanda olduğu gibi küçük banyolar içinde renk seçimi son derece önemlidir. Olabildiğince açık renkler ve renklendirme içinde pastel renklerin açık olan tonlarının seçilmesi ferah bir görünüm oluşturacaktır.

 

 

 

Derinlik Katmak İçin Ayna Kullanımı

İlk anda çok klasik bir fikir gibi görünse de farklı olan kısım daha büyük dikdörtgen yada kare bir ayna kullanılmasıdır.

 

 

 

Fonksiyonel Raflar ve Havlupanlar

Küçük banyo dekorasyonu denilince akla ilk gelen ürünler havlupanlar ve fonksiyonel raflardır. Bu tür ürünleri banyonun içinde en uygun yere yerleştirerek yer kazanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Farklı Tip Işıklandırmalar

Yine küçük banyolarda son derece özel akıllıca mimari ve mühendislik mantığı ile banyoya derinlik katacak ışıklandırmalar yapılabilir.

Farklı tiplerde özellikle spot ve led aydınlatma modelleri kullanılabilir. Gömme özel renk ışıklar kullanılarak banyo içinde ayrıca bir ambiyas da yaratılabilir.

 

 

 

Şeffaf Camlı Duşakabinler

Son olarak sizlere küçük banyo dekorasyonu için en etkili fikir olan şeffaf camlı duşakabinleri öneriyoruz.

 

 

 

 

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” ve farklı ülkelerden ev dekorasyonlarını konu aldığımız ”Ev Turu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

En Güzel Döşenmiş Banyo Modelleri İçin 58 Örnek

Fayanssız Banyo Modelleri İçin 30 Örnek

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın