En Güzel Yatak Odası Takımları

Yatak odası evde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biridir, yatıp uyumamız dışında en özel alanımız ve rahatladığımız yerdir. Bu yüzden yatak odasının kendimize has bir dekorasyona sahip olmasını isteriz. Farklı desenler ve renkler ev sahibinin ruh halini yansıtır. Modaya uygun takımlar ve kullanışlı eşyalar vazgeçilmez parçalar arasındadır. Farklı kalitede ve her bütçeye uygun takımları satın alabilirsiniz.

 

 

Renkli Takımlar

Renkli ve eğlenceli bir kişiliğe sahipseniz bunu satın aldığınız eşyalarla gösterebilirsiniz. Renkli eşyalarla farklı bir hava katabilirsiniz. Genelde düz renkler daha sık tercih edilir. Fakat siz pembe, mavi, yeşil, sarı, turuncu, bordo, mürdüm gibi tonları da kullanabilirsiniz.

 

Özellikle mavi ve pembe huzur verecektir, daha rahat uykuya dalmanıza yardımcı olacaktır. Yatak odalarında açık renkler ve pastel tonlar daha çok tercih edilir.

 

Ancak tercihe göre siyah ve mat yatak odası takımları da mevcuttur, bu seçim tamamen kişinin tarzına kalmıştır. Renklerin uyumu takım içinde hazırdır, uyum yakalamak zorunda kalmanıza gerek yoktur. Yatak, komodin, aynalı dolap ve giysi dolabı birbiriyle bağlantılı renklerde olur.

Bellona -Vienza Yatak Odası Takımı 1

 

Bellona -Mavenna Yatak Odası Takımı 2

 

İstikbal – Santino Yatak Odası Takımı 3

 

 

İstikbal – Canyon Yatak Odası Takımı 2

 

Mondi – Rossini Yatak Odası Takımı 1

 

Mondi – Mabel Yatak Odası Takımı 1

 

Mondi – Lorenz Yatak Odası Takımı 2

 

Mondi – Lorenz Yatak Odası Takımı 1

 

Bellona -Belissa Yatak Odası Takımı 2

 

 

Kullanışlı Takımlar

Yatak odası takımlarının kullanışlı olması oldukça önemli bir detaydır, çünkü bu tarz büyük eşyalar çok sık değiştirilmez, bir kere kaliteli bir şey alınmalı ve uzun yıllar boyunca kullanılmalıdır. Bu yüzden dolaplarda, yatak başında hangi malzeme kullanılmış iyice araştırın, sunta olmaması özen gösterin, kullanırken çizilme ihtimali var mı diye mutlaka sorun.

Yatak seçiminde özellikle bazalı olanlar daha kullanışlı olacaktır, bu sayede pek çok eşyanızı daha rahat muhafaza edebilirsiniz. Dolapların özellikle kaba olmaması ve çok gözlü olması önemlidir. İç haznesi geniş olan dolaplar daha rahat olur. Her iki tarafa açılan veya sürgülü dolap takımları odanın büyüklüğüne göre seçilebilir.

Mondi – Alvina Yatak Odası Takımı 2

 

İstikbal – Lima Yatak Odası Takımı 2

 

 

Trend Desenler

Eskiye nazaran yatak odası takımlarında desen bakımından daha geniş seçenekler mevcuttur. Eskiden klasik modeller hakimken şimdi daha spor ve modern dokunuşlar yer almaktadır. Özellikle çizgiler, geometrik desenler, doğal ögeleri yansıtan motifler daha sık kullanılmaktadır. Vintage tarzı da en güzel yatak odası takımları arasında sıklıkla yer almaktadır.

 

 

 

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer yatak odası takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

https://dekorekrani.com/ikea-yatak-odasi-takimlari/

https://dekorekrani.com/mondi-yatak-odasi-takimlari/

En Güzel Örnekler İle Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın