Dönüşebilen Mobilyalar

Dönüşebilen Mobilyalar

Dönüşebilen Mobilyalar yada diğer adıyla Katlanabilir Mobilyalar, ister büyük bir eviniz olsun ister küçük, kullanımı yer tasarrufu sağlayacak ve evinizde çok şık duracak bir mobilya türüdür. Belki evli çiftler kendi yatak odalarında kullanmak istemeyebilir ama onun dışında özellikle çocuk odaları için dönüşebilen mobilyalar biçilmez birer kaftandır.

Dönüşebilen mobilyalar, çocuklarınızın odalarında rahatça oyun oynayabileceği, ders çalışabileceği mükemmel çözümler sunar. Tabii ki sadece çocuk odası için değil. Oturma odası içinde yer tasarrufu sağlayacak şahane planlar oluştururlar. Şöyle ki bir mobilya düşünün içinde yatak, tv ünitesi, masa, raf, kitaplık vs. bir arada olsun. İşte bu mobilyalar bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve odanızda rahat bir ortam yaratacaktır.

Metrekare bakımından küçük evlere sahip olanlar için konuşuyorum; hep evinizi daha büyük göstermenin yolunu aradınız. Salonda ayna kullanmak, açık renkleri tercih etmek vs. denediniz. Tamam bunlarda evinizi büyük gösterecektir. Ancak evinizi büyük göstermek için en iyi seçim benim Küçük Evlere Büyük Çözümler olarak nitelendirdiğim dönüşebilen mobilyalar olacaktır.

Yaptığım araştırmalarda ülkemizde de üretimini yapan bir kaç firmaya ulaştım. Sizde Google’ da ” Dönüşebilen Mobilyalar ” yada ” Katlanabilir Mobilyalar ” başlığı ile arama yaparsanız bu firmaların web sitelerine ulaşabilirsiniz. Hemen gitmeden önce sizler için seçtiğim, dönüşebilen mobilyaların çalışma şeklini ve modellerini gösteren videoları izlemenizi öneriyorum. Son olarak, konuyla alakalı ” Katlanabilir Mobilyalar ile Evlerinizde Yer Açın ” başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz.

Ülkemiz dışından bir tanıtım videosu..

Ülkemizde üretim yapan bir firmaya ait video..

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.