Katlanabilir Mobilyalar İle Evlerinizde Yer Açın

Küçük evlerin en büyük sorunu odalarda alan bulunmamasıdır. Ancak birtakım dokunuşlar ve mobilya modelleri sayesinde sizlerde evlerinizde yer açabilirsiniz. Bunun için fazla yer kaplayan büyük parça eşyaların yerine katlanabilir mobilyalar kullanmalısınız. Oldukça kullanışlı olan bu mobilyalar sayesinde hem yerden tasarruf eder hem de birden fazla ürünü aynı anda saklama imkânı bulursunuz.

Özellikle son zamanlarda kullanımı artan bu ürünler, evin her odasında işlevsel çözümler sunmalarının yanında en çok mutfaklarda tercih edilmektedir. Öyle ki hanımlar her zaman mutfakları ne kadar büyük olsa da mutfağın onlara yetmemesinden şikâyet ederler. Bir diğer konuda küçük mutfaklara yemek yiyecek bir masa sığdıramamaktır. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için sizlerde mutfaklarınız da katlanabilir mobilya modelleri bulundurabilirsiniz. Masa Ve Dolaplar

Katlanabilir mobilyalar arasında en çok dikkat çeken ve tercih edilen modeller masalar ve dolaplardır. Masa modelleri genelde katlanarak ortadan kaldırılmakta ve ihtiyaç olduğunda ortaya çıkmaktadır. Basit bir ray sistemi ile oluşturulan bu yapı sayesinde sizlerde mutfaklarınız, salonlarınızda ve çalışma odalarınızda rahat bir alan yaratabilirsiniz. İstediğiniz zaman masa olan bu ürünler daha sonra katlanarak eski halini alır ve evlerinizde hiç yer kaplamadan bekler. Bu sayede ihtiyacınız olduğu zamanlarda masa, olmadığı zamanlarda ise sehpa ve dolap olarak kullanabilirsiniz. Fiyatları ise modele, markaya ve malzemesine göre değişiklik gösterir.

Türkiye’ de üretim yapan Gaysan Mobilya‘ ya ait katlanır masa ve dolap videoları.
Katlanır Yatak Modelleri

Genellikle küçük çocuk odalarında ve yatak odalarında tercih edilen yatak modelleri oldukça kullanışlıdır. Yatma işlemini sadece akşamları yaptığımız için geri kalan vakitlerde yatağın fazladan alan kaplamasına gerek yoktur. Bu nedenle sizlerde katlanır yatak kullanarak istediğiniz an yatak oluşturmuş olursunuz. Böylece yataklar için ayırmanız gereken alanlar sizlere kalır.

Türkiye’ de üretim yapan Gaysan Mobilya‘ ya ait katlanır yatak videoları.

3′ ü bir yerde 🙂 Yatak, Masa ve Tv Ünitesi.

Masa ve Yatak

Sehpa ve YatakSürgülü Kapılar

Evlerinizde dikkat etmeseniz de en çok alanı açık bırakılan kapılar kaplar. Sizlerde evlerinizde ve odalarınızda sürgülü kapı modelleri tercihi yaparsanız evlerinize daha çok alan yaratmış olursunuz. Sürgülü sisteme sahip olan bu kapılar sağa ve sola kaydırılarak açılmaktadır. Bu şekilde çok fazla bir alan kaplamaz. Ayrıca kolay montaj işlemi nedeniyle istediğiniz zaman bu ürünleri sökebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.