İstikbal Mobilya Melodi Serisi Halı Modelleri

Halılar, ev dekorasyonu için alışveriş listesindeki demirbaşlardan birisidir. Kullanıldığı odanın tamamlayıcısı ve renk uyumunun bir parçasıdır. Halılar odaya canlılık ve bir sıcaklık katarlar. Bu sıcaklık sadece fiziksel olarak ayaklarımızın üşümemesi değil, görsel olarak üzerindeki renklerle bizde yarattığı etkide olabilir. Ev dekorasyonuna katkıları ve üzerindeki renkler ile bizde yarattığı etki göz önüne alındığında halı seçimi özen gösterilmesi gereken bir konudur.

Halı alışverişi mobilyalar alındıktan sonra yapılmalı ve odadaki renk uyumu için halı, perde ile aynı renk ve desenlerde tercih edilmelidir. Ayrıca halınız ile koltuk takımınızın yastıklarını aynı renk ve desende seçerek de renk uyumunu sağlayabilirsiniz. Son olarak halı alırken kaliteli markaları tercih etmeniz halınızın çabuk yıpranıp, solmaması, kolay temizlenebilmesi ve uzun ömürlü olması açısında önemlidir.

 

 

Bu yazımızda Türkiye’ nin köklü firmalarından olan İstikbal Mobilya‘ nın, Melodi Serisi Halı Modellerini sizlere tanıtacağız. Hepsi birbirinden renkli, farklı desenlerde ve üzerinizdeki negatif enerjiyi atması ( stressfree) özelliği olan bu halılar, ev dekorasyonu çalışmanızı tamamlamanıza ve evinize renk katmanıza yardımcı olacaklardır. Daha fazla renk ve desen çeşidi ile fiyat bilgisi için İstikbal Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Link: www.istikbal.com.tr

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın