Soru 9: Salon Dekorasyonu İçin Halı-Perde Önerisi

Soru 9: Salon Dekorasyonu İçin Halı-Perde Önerisi

 

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu halı ve perde önerisi başlıklı sorunun metni:

Merhabalar, fotoğraftaki gibi bir koltuk takımı yaptırdım en uygun perde ve halı ne olabilir?

 

Dekor Ekranı

Merhaba, yaptırmış olduğunuz koltuk takımınız ile uyumlu olması için salonunuzda ufak rötuşlar yaparak şık bir hale getirebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken duvar boyanızı, aşağıdaki dyo renk kartelasındaki kemik beyazı, beliz veya buz gümüşü renklerinden birisi ile değiştirmek. Sonra hardal sarısı fon perde ve gri-siyah desenli bir halı almak. Orta sehpanızı da siyah renk yapışkanlı folyo ile kaplayarak salonunuzda renk uyumunu sağlayabilirsiniz.

 

 

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir önceki yazımızda ” Salon Dekorasyonu için Mavi-Bej-Turuncu Koltuk Takımı ile Uyumlu Sandalye,Halı ve Perde ” renk önerilerini bulabilirsiniz.

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.