Soru 8: Mavi Bej Turuncu Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Perde Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için mavibejturuncu koltuk takımı ile uyumlu sandalye, halı ve perde önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhabalar, sitenizdeki yardım taleplerinin çoğuna dönmüş olmanız beni de cesaretlendirdi bu yazı için. Uygun bir vaktinizde bana da yanıt verebilirseniz çok mutlu olurum;  Şöyle ki, koltuklar için düşündüğüm renkler açık mavi (3lü) , bej (3lü) ve turuncu (tekli).

Renkleri bu şekilde tercih edersem sandalye renklerini, halı ve hatta fon perdeyi nasıl düşünmeliyim fikir verebilir misiniz? Şu an krem renkte ve üzerinde mavi, turuncu minik belirsiz çiçekler bulunan bir halı var elimde fakat önerinize göre farklı bir şey de alabilirim. Koltuk için verilen kartelanın tamamını da gönderiyorum. Sandalyeler için de değerlendirmeye alabilmeniz için. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.Dekor Ekranı:

Merhaba, salon dekorasyonunuz için birbirine uyumlu renkler tercih etmişsiniz. Sandalye, halı ve fon perde de bu renkler dışına çıkmak ve renk eklemek salon dekorasyonunuz da boğucu bir renk karmaşası anlamına gelecektir.

Bu sebeple fon perdenizi mavi koltuğunuz renginde, sandalyelerinizi bej koltuğunuz renginde ve halınızı da üzerinde turuncu, (turuncu-mavi şuan elinizdeki halı) desenleri olan açık renk ağırlıklı olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

Örnek Perde Modeli 1 > Hasır Keten Petrol Mavisi Fon Perde

” www.eperde.com/hasir-keten-petrol-mavisi-duz-fon-perde-2018-home-collection/20217.html ”

Örnek Perde Modeli 2 > Turkuaz Fon Perde

” www.eperde.com/turkuaz-duz-jakar-fon-perde-280/20433.html ”

Örnek Halı Modeli 1 > Pierre Cardin Halı Reflection Serisi Mavi Kiremit

” www.pierrecardinhali.com/koleksiyon.php?kategori=Modeller&kalite=Reflection ”

Örnek Halı Modeli 2 > Royal Halı Beyoğu Serisi Turuncu Gri

” www.royalhali.com/koleksiyon.php?kategori=MODELLER&kalite=BEYOĞLU ”Bir önceki yazımızda ” Lacivert Krem Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı ” önerilerini bulabilirsiniz. Diğer halı modelleri için ” Ev Tekstili ” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru & Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.