Marshall Gör ve Boya Uygulaması

Dekorasyon’ da en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında renk uyumu gelmektedir. Renk uyumu konusu araştırılmasına paralel olarak da bir odanın göze hoş gelmesi açısından ve odada bir ahenk yaratılması bakımından çok önemlidir.Dekorasyonda renk uyumu dediğimiz zamanda ilk olarak duvarın rengi ve bu renk ile diğer büyük, küçük parça eşyaların renklerinin uyumu akla gelir. Evimizin duvarının rengine karar vermek yeni eşya alacağımız zaman, eşyaları almadan önce, mevcut rengi değiştirmeye göre daha kolaydır. Şöyle ki ilk ev yerleşiminde boyayı seçip eşyaları ona uyumlu almak gibi bir alternatifimiz vardır. Renk uyumunu böylece rahatlıkla sağlayabiliriz. Ancak evimizin mevcut duvar boyası rengini değiştirmek bizi tereddütte bırakan, düşündüren konuların başındadır. Bu durumda hangi rengi seçeceğimize karar verirken bir hayli zorlanırız. Acaba bu odada bu renk olur mu? , Eşyalarla uyum sağlar mı?.. gibi soruları sürekli kendimize sorarız.. Araştırma yaparız, bilene danışırız ama yine o rengi o odada görmeden uyumlu olup olmayacağına tam emin olmayız.

İşte bu noktada boya sektörünün önemli firmalarından Marshall Boya ” Gör ve Boya Uygulaması ” ile evimizin duvar rengini değiştirmeye karar verdiğimizde yaşadığımız tereddütleri gidermek üzere karşımıza çıkıyor. Kullanımı basit ve anlaşılır olmakla beraber ev dekorasyonu açısından pratik çözümler sunması açısından da faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Uygulama Reklam Videosu:

Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken tablet veya akıllı telefonunuza indirmek. Uygulamayı indirdikten sonra ise boyamayı düşündüğünüz odanın duvarlarına aşağıdaki tanıtım videosunda da göreceğiniz gibi ekranı tutarak rengi seçip, uygulayın ve o rengin duvarınız da nasıl durduğunu görün. Ayrıca uygulama ile mevcut mobilya ve eşyalarınıza en uyumlu renk önerilerini de görebilirsiniz. Bol dekorlu günler dilerim..

Uygulama Tanıtım Videosu:
Uygulamayı Google Play Store‘ dan İndir.

Uygulamayı Apple Store dan İndir.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Büşra tarakci dedi ki:

  Merhaba,
  Yeni evlenicez duvar boyası konusunda karar veremiyorum. Koltuklarim 2 tekli ve 1 üçlü bordo diğer üçlü siyah olucak mobilyam da ahşap nasıl renk olabilir duvar rengi

  1. Dekor Ekranı dedi ki:

   Merhaba, duvar renginiz için toprak renk tonlarından kullanabilirsiniz.
   Dyo Renk Kartelası