Dini Tablo

 

Dekorasyonun önemli unsurlarından biri kanvas tablolardır. Kanvaslar bildiğiniz üzere dijital baskı sistemi ile yapılmaktadır. Baskı makinaları tarafından üretilen tablolar duvarlarda dikkat çekici bir aksesuar ürünüdür. Kaliteli herhangi bir görselin baskısı yapılarak kasnağa gerilir ve duvarlara asılmak için kullanılmaktadır. Onun dışında tabloların daha gösterişli ve şık durması açısından isteğe göre çerçeve seçeneği kullanılır. Modern yada klasik çerçeveler ile tablolarınızı özelleştirebilirsiniz. Dekoratif tablolar dışında dini tablolar, şehir manzaraları gibi kategoriler ile duvarlarınızı buluşturabilir siniz.

Kategori olarak geniş bir konuya hitap eden tablolar her zevke ve tarza uygun olarak seçilmektedir. Dini tabloları sergilemek doğruyu iletmek adına önemlidir. Dini tablo arşivimizde en geniş kataloğa sahip kategoriler dendir. Bunun en önemli sebeplerinden biri önemli hat sanatçıları ile çalışmamızdır.

Ali Hüsrevoğlu, Gökhan Ünlü, Tüzin Tiryaki, İlker Selimler gibi önemli hat sanatçılarının tablolarını web sitemizde sergilemekteyiz. Önemli sanatçılarımızın çalışmış olduğu ayetler, ebrular gibi önemli eserleri sitemizde inceleyebilirsiniz.

Atldekor olarak yıllardır kanvas tablo sektöründe hizmet vermekteyiz. Ürün yelpazemizi genişleterek farklı dekorasyon ürünlerini de web sitemizi eklemiş bulunmaktayız. Bunlardan bazıları dekoratif ayna modelleri ve aynalı dekorasyon ürünleri. Kendi atölyemizde üretmiş olduğumuz ürünlerde %100 kalite güvencesi vermekteyiz.

Müşterilerimizin daha rahat alışverişleri açısından kredi kartlarına taksit imkanları ve kapıda ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizi görmek isterseniz Maskoda ki tablo mağazamıza uğrayarak inceleyebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.