Elektrikli Isıtıcılarla Yalnızca Eviniz Değil İçiniz De Isıtın!

Kış yaklaşıyor. Fonksiyonel ve bir o kadar da şık elektrikli ısıtıcı seçeneklerinden ihtiyacınız olanı satın alarak kışa hazırlık yapabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzu tamamlayacak ve ideal oda ısısını yakalamanızı sağlayacak elektrikli ısıtıcı çeşitleri ile kışın hazırlığını şimdiden tamamlayabilirsiniz. Ortamınızı ısıtırken aynı zamanda elektromanyetik dalga salınımını da arttırarak sağlığınızı olumsuz etkileyecek ısıtıcıların yerine, sağlıklı ve güvenli elektrikli ısıtıcı seçenekleri, sizin için daha ideal bir seçim olabilir. Peki seçim yaparken nelere dikkat etmeli ve hangi modellere yönelmeli? Öneriler bizden, tercih sizden…

Fonksiyonel ve Tasarruflu Modelleri Tercih Edin

Elektrikli ısıtıcı seçerken, sadece yüzünüzü kızartması veya teninize ısı yayması, kararınızı vermeniz için yeterli olmamalı. O ürünün istediğiniz alana kolaylıkla taşınabilmesi, dilediğiniz alanda muhafaza edilebilecek olması, birkaç ısı derecesi ile ortamın ısısına göre ayar verilebilir olması ve belki de en önemlisi, kabarık elektrik faturaları ile yüzleştirmemesi gerekir. Seçiminizi yaparken, kullanacağınız alanın özelliklerini iyi bilmeniz gerekir. Isıtıcı seçerken; ısı yalıtımı, küçük veya büyük alan, odada bulunan havalandırmalar ve diğer birçok durumu göz önüne almalı ve buna göre seçim yapmalısınız. Bunun için elektrikli ısıtıcı seçeneklerinden en fazla tercih edilen Kumtel ısıtıcı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu elektrikli ısıtıcı çeşitleri, Infrared yani kızılötesi ısı yayma teknolojisine sahiptir ve kelimenin tam anlamıyla, aradığınız kriterleri sonuna kadar karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Fonksiyonel olan ve tasarruflu kullanım imkanı sunan bu ısıtıcıların en büyük avantajlarından biri de hiç kuşkusuz güvenlik konusundaki hassasiyeti. Herhangi bir düşme veya elektrik kaçağı gibi durumlarda, otomatik olarak kendi kendine kapanan ve çalışmayan bir sisteme sahiptir. Aynı zamanda buharlı kullanımı sayesinde, havayı kurutmaz ve sağlığınız için herhangi bir zarar içermez.

Seçilmeye Değer Isıtıcı Modelleri Hangileri?

Elektrikli ısıtıcı seçimi yaparken, elbette model seçimi de son derece önemlidir. Hem göz zevkinize hitap eden, hem evinizin dekorasyonunu tamamlayan, hem de evinizin ısısını istediğiniz düzeye getirebilen fonksiyonel ısıtıcılar için onlarca farklı model var. İç mekan için düşük elektrik enerjisi harcayarak sürekli ısı sağlamak istiyorsanız; fanlı ısıtıcılar tam size göre. Sabit veya ayaklı kullanım imkanı sağlayan ve ortamın buharını kurutmadan odanızı ısıtan, küçük alanlarda kullanılmak üzere Infrared ısıtıcıları tercih edebilirsiniz. Daha şık ve göze daha hoş gelen bir ısıtıcı olsun, hem de klima gibi ısıtsın istiyorsanız; elektrikli ısıtıcı radyatörleri, beklentilerinizi karşılayabilir. Dekorasyona önem veren ve daha cool bir ortam yaratmak istiyorsanız; elektrikli şömineler tam size göre. Tüm ortamlarda kullanılsın ve istediğim yere taşıyabileyim diyorsanız; seramik elektrikli ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Genellikle iş yerinde kullanılmak üzere tercih edebileceğiniz elektrikli ısıtıcı modellerinden olan kule tipi ısıtıcılar da sizin için tercih edilebilir bir seçenek. Bulunduğunuz ortamın ısınması için pek zamanınız yoksa ve sürekli olarak ortama giriş çıkış yapıyorsanız; bu durumda Quartz ısıtıcı seçenekleri, beklentilerinizi tamamıyla karşılayabilir. Tüm bu özellikleri dikkate alarak, sizin için en ideal olan seçeneği tercih edebilir ve fiyat/performans oranı en iyi olanı satın alabilirsiniz. Bu da, kullanacağınız alana ve bu alanın özelliğine göre değişeceğinden, öncelikle bu ısıtıcıyı kullanacağınız alanı iyi tanımanız gerekecek.

Isıtıcı Fiyatları Ne Düzeyde?

Her marka ve modele göre ısıtıcı fiyatları değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda, fonksiyonelliği, teknik özellikleri ve boyutları da, fiyatlandırmayı etkileyebilir. Elektrikli ısıtıcı modelleri, özellikleri ve fiyatları için Koçtaş’ın geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Ortamınızı ısıtırken, aynı zamanda cebinizi de düşünen fonksiyonel ve yaratıcı elektrikli ısıtıcı modellerini Koçtaş farkı ile satın almaya ne dersiniz?

 

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın