Yağlı Boya Tablo Modelleri

Ev ve ofislerimizin en gözde süslerinden birinin, yağlı boya tablo olduğunu söyleyebiliriz. Duvarlar en iyi sunum alanlarıdır. Duvarlarımızı boş bırakmaktansa, kullanmak gerekmektedir. Yağlı boya tablolar evlerimizin daha zarif ve şık durmasını sağlamaktadır. Sanatsal ve dekoratif açıdan eksikliği tamamlamaktadır.

Birçok tarzda tablo vardır. Evinizin tarzına göre tablo seçmek önemlidir. Yağlı boya tablolarda, soyut tablolar genellikle tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri evlerimize modern bir hava katmasıdır. Yağlı boya tabloların en önemli özelliklerinden biri uzun yıllar kullanılabilmesidir. Tabi bu noktada kalite önemlidir. Makineler tarafından yapılan çin malı yağlı boya tablolar bu seçeneklerin içine girmemektedir. Boyada pigment yağ ile karşımı ile parlak, kuruduğunda sert bir şekilde kurumasına yardımcı olarak, boyanın korunmasını sağlamaktadır.

İyitablo.com olarak yıllardan bu yana yağlı boya tablo satışı yapmaktayız. Yağlı boya tablolarımız çalıştığımız ressamlar tarafından yapılmaktadır. Hepsi el emeği ve sanat ürünüdür. Yağlı boya tablolar geniş bir kategoriye sahiptir. Bunlar soyut, modern, oryantal, manzara…

Duvarda asılı olan tablonun bir hikâyesi mevcuttur. Ressamın düşünceleri, yaşadıkları, hayal ettikleri, arzuladıkları gibi birçok duyguyu o tuvalde görebilirsiniz. Fiyatlarındaki yüksek oranın en büyük sebeplerinden biride budur. Onun dışında da sanat ve el emeği işin içine girmektedir.

Yağlı boya tablolarda imza eser için önem tanımaktadır. Ressamın kimliği olan imzalar, tablonun değerini de katlamaktadır

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın