Dekoratif Kanvas Tablo

Son yılların en çok talep edilen dekorasyon ürünlerinden biri olan kanvas tablo duvarlarda sergilenmeye devam etmektedir. Bir dijital baskı ürünü olan kanvas tabloları uygun fiyatları ile cezbedici bir etkisi vardır. Fiyatı ile ortama kattığı etki arasındaki büyük bir fark vardır. Dekorasyonun her zaman içinde yer alan kanvas tablo çeşitlilik açısından geniş bir yelpazesi olmasından dolayı her tarzda istediğimiz tabloyu yaptıra bilmekteyiz.

Kanvas tablolar ev ortamında ne kadar yaygın kullanılsa da ofislerde de mekanları güzelleştirmektedir. Boş bir duvarın nötr havasını tablo modelleri ile tam tersine çevirebiliriz. Baskılar yüzde yüz pamuklu bir beze yapılarak mürekkebin daha iyi emilmesi ve kalıcılığı sağlanmaktadır. Daha sonra ahşap kasnaklara gerilerek duvarlara asılmaktadır.

Farklı ürünlerdeki gibi reprodüksiyon baskılarda da kaliteli kalitesiz durumları mevcuttur. Bunları fiyatlarından dolayı anlayabilirsiniz. Peki kalitesiz bir tablonun ne gibi bir dezavantajı olur dersek, kötü bir baskı beziyle üretilen tablolar soluk ve mat bir görünümdedir. Boya ve bezin kötülüğünden istenilen etkiyi vermez ve uzun ömürlü kullanılamamaktadır.Tablolardaki kategorilerde yaptığımız analizler sonucunda dekoratif tabloların daha fazla talep edildiğini görmekteyiz. Buda dekorasyonlarda ki modern tarzın biraz daha önde olduğunu göstermektedir.

Firma olarak 2002 yılından bu yana gerek perakende, gerekse toptan olarak Türkiye’de tüm şehirlere kanvas tablo ve yağlı boya tablo satışı yapmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile ürün kalitesi ve ürün hizmeti olarak gerekli bilgileri fazlasıyla depolamış durumdayız.

Ev ofis dekorasyonları açısından önemli bir ürünü, iyi bir kaliteyi yakalayıp satışını yaparak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız.

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın