Kesintisiz Uyku İçin Yataş İle Dinlenin

Kesintisiz Uyku İçin Yataş Bedding Yatak Modelleri İle Dinlenin

Mükemmel bir güne başlamak için, vücudumuzun bütün gece dinlenerek uyumuş olması büyük önem taşır. Doğru yatak seçimi ve vücut yapımızı iyi tanımak, kusursuz uykuya kavuşmak için ilk adımları oluşturur. Farklı vücut şekilleri ve uyuma tercihleri için Yataş Bedding’in birbirinden farklı konforlu yatak serileri bulunmaktadır.

 

DHT Yay Teknolojisi İle Üstün Performanslı Yatak Modelleri

Yataş’ın 30 yılı aşkın tecrübesi ile geliştirdiği üstün DHT yay teknolojisi, yükseklik kaybı ve deformasyona uğramadan elde edilen kusursuz bir konfor sunuyor. Tek ve çift kişilik yatak modelleri özel DHT teknolojisi ile benzersiz uyku deneyimleri yaşatıyor.

 

Rina modeli, ortopedik ve uzun ömürlü bir yatak olmasının yanı sıra, lüks jakarlı kumaş yapısıyla da rahat ve kaliteli bir uyku deneyimi sağlıyor. Tek kişilik yatak çeşitleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Vesta, formu bozulmadan şeklini koruyan yay teknolojisi, nefes alabilir kumaş yapısıyla dinlenmiş olarak uyanabileceğiniz mükemmel bir uyku deneyimi sağlıyor.

 

Çift tavlanmış DHT yay teknolojisine ve Sanitized® teknolojisine sahip Multi yatak modeli, iç ve kenar destek süngerleri, çift taraflı kullanılabilir özelliğiyle, sağlıklı bir uyku için tasarlanmıştır. Ekonomik ve uzun ömürlü yatak arayanlar için benzersiz bir alternatif sağlayan yatak modeli, omurgaya tam destek veren ergonomik yapısıyla da zevkli ve konforlu bir kullanım imkanı sunuyor.

 

Star yatak modeli, yazlık ve kışlık olarak kullanılabilen çift tarafı sayesinde, güvenli ve sağlıklı bir uykuya eşlik ediyor. Yüksek yoğunluklu süngerlerle ekstra omurga desteği sağlayan tasarımı, ürüne dayanıklılık ve üstün performans özelliği sağlıyor.

 

Üstün Yataş teknolojisinin en özgün modellerinden olan Stress Balance yatak modeli, vücutta oluşan statik elektriği uzaklaştıran Feran Ice® özelliğine sahiptir. Eklemler, omuz, basen gibi hassas noktalarda az basınç uygulanarak elde edilen yüksek konfor, dinlenmiş olarak güne uyanmanızda büyük katkı sağlar.

 

Kişiye özel termal konfor sağlayan Thermo Rest yatak,  Adaptive™ kumaş özelliği sayesinde üstün nem teknolojisi kullanarak, vücudun termal sıcaklığını dengeler. Mükemmel kumaş tasarımı, yatak odanızda hafiflik ve ferahlık yaratmaya sağladığı katkı ile de tercih edilebilir ürünler arasında yer alıyor.

 

Yataş Pocket Gösterişli Rahatlık Serisi

Pocket yaylı serinin en gözde ürünlerinden biri olan Cool Action yatak modeli, birçok özelliği bir arada bulundurması ve konforlu yapısıyla mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Feran Ice® teknolojisine sahip yatak modeli, vücudunuzun termal yapısına uygun özellik sergiliyor. Birbirinden bağımsız hareket eden üstün teknoloji ürünü yay sistemi, çiftlerin uyku düzenine destek sağlıyor. Eşinizle birlikte uyumayı konforlu hale getiren free-zone teknolojisi ve yatağı çift yönlü kullanmaya gerek bırakmayan no-turn teknoloji, sağlıklı ve keyifli bir uyku seçeneği yaratıyor.

 

En iyi yatak alternatiflerini değerlendirirken tercih edebileceğiniz bir diğer ürün olan Tesla Sleep modeli, üstün özellikli viskon liflerinden elde edilen kumaşları, akıllı uyku teknolojisine sahip Tesla teknolojisi ile kusursuz bir yatak olma özelliği taşır. Farklı vücut tiplerine mükemmel uyum sağlayan akıllı Pocket yay teknolojisi, Tesla Sleep yatak modelinde üst düzey konfor sağlıyor.

 

Mükemmel omurga desteği sağlayan ödüllü teknolojiye sahip Duchess yatak, Yataş’ın en değerli modelleri arasında yer alıyor. Kaliteyi ve lüksü bir araya getiren üstün tasarım, 7 bölgeli mükemmel yay sistemi, ergonomik özellikleri ve kusursuz yapısı ile çift ve tek kişilik ebatlar halinde kullanıma sunuluyor. Ürünün konforunu ayrıca arttırmaya yönelik uyku pedi özelliği, yumuşak ve kesintisiz uyku için mükemmel bir zemin oluşturuyor.

 

Cildiniz Visco Yatak İle Nefes Alsın

Yataş’ın üstün teknolojisi ile tesislerinde özel olarak ürettiği Visco süngerler ile üretilen yatak serisi, gelişmiş iç yapısı ve ideal vücut desteği ile sağlıklı bir uyku deneyimi sağlıyor. Açık hücre teknolojili ve yüksek yoğunluklu visko elastik hafızalı sünger, yüksek hava geçirgenliği sayesinde yatak ve vücudunuz arasında homojen bir geçirgenlik sağlıyor. Visco Optimum Support yatak modeli, %67 daha fazla nem yönetimi uygulayarak, akıllı klima özelliği gösteriyor. Bu hızlı nem tahliyesi sayesinde, kişiye özel sıcaklık konforlu bir biçimde elde edilmiş oluyor.

 

Yataş’ın üstün özellikli yaylı yatak modellerini, Yataş markalı uyku pedleri ve bazalar ile kullanarak daha konforlu hale getirebilirsiniz. Yataş ürünleriyle birlikte kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bazalar ve başlıklar, kusursuz bir yatak odası dekorasyonu için tamamlayıcı özellik taşıyor. Siz de Yataş’ın büyülü dünyasına adım atabilir ve birbirinden özel ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın