Soru 120: Beyaz Koltuklar ve Mobilyalar İle Uyumlu Duvar Renkleri

Bir ziyaretçimiz tarafından gönderilen beyaz renk koltuklar ve mobilyalar ile uyumlu duvar renkleri önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru 120: Beyaz Koltuklar ve Mobilyalar İle Uyumlu Duvar Renkleri

Soru: Mobilyam ve koltuklarım beyaz renk, halım siyah ve gri renklerinde. Duvar boyası olarak hangi rengi seçmem gerekiyor?

 

✏️ Dekor Ekranı:

Beyaz renk dekorasyon örneklerini incelediğimizde genellikle beyaz renk koltuk takımı ve mobilyalar ile beyaz renk duvar rengi tercih edildiğini görmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

Başka bir örnekte ise beyaz koltuk takımı ve ahşap mobilyalar ile Dyo bej – kahve renk damlasından alaçatı rengini görmekteyiz. Bu örneği beğenecek olursanız, alaçatı rengi yerine yazımız devamına paylaşacağımız renk tablosundaki romantik rengini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

 

 

Paylaşmış olduğumuz ev dekorasyonlarında beyaz ve bej – kahve renk tonlarını inceledik. Seçiminizi bu renklerden yana yapabilirsiniz. Bu renkler size hitap etmiyor ve aradığınız cevap bu değilse bir diğer renk önerilerimiz:

Dyo, gri – beyaz renk damlasında bulunan beliz, yeni çağıl veya kemik beyazı renkleri olacaktır. Renk tablosunu örnek fotoğrafın devamında bulabilirsiniz.

 

Beyaz koltuk takımı, beyaz mobilyalar ve gri – siyah halı ile uyumlu duvar renk tablosu:

Beyaz Koltuklar ve Mobilyalar İle Uyumlu Duvar Renkleri

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Marshall Gör ve Boya Uygulaması

Beyaz Renk Dekorasyon Örnekleri ve Önerileri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.