Ev Turu 3: Atlas Okyanusu Manzaralı 4+1 Miami Evi

Sitemizin yeni yazı serisi olan ev turlarının üçüncü bölümü, modern ve renkli dekorasyona sahip ABD Florida Eyaleti Miami şehrinden 4+1  apartman dairesini konu alacak.

Ev turu yazı serimizde; farklı ülkelerden ev fotoğraflarıyla sizlere fikir verecek yeni dekorasyon fikirlerini buluşturmak istiyoruz.

Modern ve renkli dekorasyona sahip, Atlas Okyanusu manzaralı Miami evinde keyifli vakit geçirmeniz ve yeni dekorasyon fikirleri edinmeniz dileklerimizle.

 

 


 

Dairenin girişi; duvarda vizon rengi duvar kağıdı ile üzerindeki turuncu, sarı, kırmızı ve yeşil renk tablolar ile bizleri karşılıyor.

💡 Tabloların, aplik aydınlatma kullanılarak öne çıkarıldığını görüyoruz.

Koridor, mavi renk duvar boyası ile Atlas Okyanusu manzaralı salona devam ediyor.

 

Salon bölümünde yapılan dekorasyonda; bej renk kanepe ile iki berjer ve ahşap çerçeveli bej renk farklı modelde iki berjer daha tercih edildiğini görüyoruz.

⭐️ Bej renk halı kullanılan mekanda, sepya rengi kırlentler ile renk katılmak istenmiştir.

 

Duvarda, kanepe üzerinde konumlandırılan mavi renklerde modern tablolar, yeşil yapraklı bitkiler ve sehpa üzeri aksesuarlar dekorasyonu tamamlamaktadır.

⭐️ Aydınlatma olarak; tavanda led ışık kanalları, kanepe yanındaki sehpa üzerinde sarkıt avize ve berjerler yanında lambader kullanılarak şık bir görüntü oluşturulduğunu söyleyebiliriz.

 

Berjerlerin olduğu bölümde, mor renk tonlarında bir halı daha kullanıldığını görmekteyiz.

✔️ Kahverengi servis arabası üzerinde kullanılan abajur, mavi duvardaki kahverengi dekoratif objeleri öne çıkarmaktadır.

 

📌 Salon dekorasyonu için, dekorekrani.com/salon-dekorasyonu-nasil-olmalidir yazımıza bakabilirsiniz.

 

 

Mutfak ve yemek odası; amerikan mutfak tarzının tercih edildiği bu bölümde bej ve gri rengin ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz.

 

💡 Dekoratif bir bölme ile ayrılan oturma odası dekorasyonunda ilk bakışta duvarda konumlandırılan aplikler dikkatimizi çekmekte.

 

⭐️ Bej renk köşe koltuk, siyah-bej halı, siyah duvar tabloları ve kırlentler ile renk uyumu sağlanmıştır.

 

Yatak odası dekorasyonunda; Atlas okyanusu manzarası ve yatak başlığı arkasındaki duvarda kullanılan ahşap paneller dikkatimizi çekiyor.

 

⭐️ Beyaz tül fon perde kullanılan ve beyaz mobilyalar ile sade tarzın ön planda olduğu yatak odası dekorasyonuna, gökkuşağı renklerinde yatak örtüsü ve yastıkların renk kattığını söyleyebiliriz.

 

💡 Komodinler üzerinde kullanılan sarkıt avizeler modern bir görünüm oluşturmaktadır.

📌 Yatak odası dekorasyonu için, dekorekrani.com/yatak-odasi-dekorasyonu-nasil-olmalidir yazımıza bakabilirsiniz.

 

 

İki odası çocuklar için dekore edilen dairenin bu odasında; pembe, beyaz, gri ve antrasit renkleri birlikte görmekteyiz.

 

🐟 Çocuk odası olarak dekore edilen bu odada ise; beyaz, gri, antrasit ve lacivert renkleri görmekteyiz.

 

📌 Çocuk ve bebek odası dekorasyon örnekleri için, dekorekrani.com/cocuk-odasi-dekorasyonu-ornekleri yazımıza bakabilirsiniz.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Ev Turu 2: Modern ve Sade Dekorasyona Sahip 1+1 Londra Evi

Ev Turu 1: Modern Tarzda Dekorasyona Sahip 3+1 Mumbai Evi

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın