Ev Turu 5: Modern Dekorasyona Sahip 70 M2 1+1 Barselona Evi

Sitemizin yeni yazı serisi olan ev turlarının beşinci bölümü, modern tarzda dekorasyona sahip İspanya’nın Barselona şehrinde bulunan 70 m2, 1+1 daireyi konu alacak.

Ev turu yazı serimizde; farklı ülkelerden ev fotoğraflarıyla sizlere fikir verecek yeni dekorasyon fikirlerini buluşturmak istiyoruz.

Modern dekorasyon tarzının hakim olduğu Barselona evinde keyifli vakit geçirmeniz ve yeni dekorasyon fikirleri edinmeniz dileklerimizle.

 

 


 

Dairenin girişi; mutfak ile birlikte geniş ve ferah bir görünüme sahip salona açılıyor. Tavanda kullanılan ahşap kirişlerin dekoratif açıdan hemen dikkatimizi çektiğini söyleyebiliriz.

 

Oturma bölümüne ilerlediğimizde; duvardaki tablolar, ahşap orta sehpa, kırlentler ve yeşil yapraklı bitki arasındaki renk uyumunu görüyoruz.

 

Oturma alanında gri renk keten koltuk, antrasit renk desenli halı, orta sehpa ayak yapısı ile uyumlu berjer ve üzerinde masa lambası bulunan dekoratif altın rengi sehpa kullanılmıştır.

 

Televizyon bölümünde; dikdörtgen çizgilerde lacivert renk duvar dekor boyası, ayna ve sarı, yeşil, lacivert geometrik desenli tablo dikkatimizi çekiyor.

💡 Televizyon sehpası üzerinde kullanılan abajur ile farklı aydınlatma ürünlerinin dekorasyonda birlikte tercih edildiğini görüyoruz.

 

⭐️ Oturma alanı yanında bulunan balkon kapısından dikkatimizi hasır plaj şemsiye çekiyor. Balkonda hem rahat koltuklu, hemde sandalyeli iki farklı dinlenme alanı görüyoruz.

 

🌲 Ahşap zemine sahip Balkon dekorasyonunda yeşil yapraklı bitkiler ve yeşil renk desenli halı ile renk uyumu sağlanmıştır.

 

☀️ Mavi, sarı ve yeşil renk ağırlıklı balkonda yaz balkonu havasını derinlemesine hissediyoruz.

 

⭐️ Balkondan salon bölümüne baktığımızda tavanda ahtapot sarkıt ve spot aydınlatma kullanıldığını görüyoruz.

 

Mutfakta, siyah ve beyaz rengin hakim olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

⭐️ Mutfak dekorasyonunda, siyah vana tipi musluk volanı dikkatimizi çekiyor. Alt ve üst dolap kulplarının farklı olduğunu görüyoruz.

 

💡  Ahtapot aydınlatmanın bir kolu ve konsol ile yemek alanı çizgilerinin oluşturulduğunu söyleyebiliriz.

 

Yemek masası üzerinde, şık bir vazo içinde pampas otu tercih edilerek dekor oluşturulmuştur.

 

✔️ Konsol arkasında kalan duvarda, üstten cam tuğla ile gördüğümüz bölümde bulunan yatak odasına geçtiğimizde, açık yeşil renk yatak örtüsü, aplik ve sarkıt loş aydınlatmanın da etkisiyle dinlendirici etkiyi hissediyoruz.

 

⭐️ Lacivert renk duvar boyası, geometrik desenli tablolar ve lacivert desenli yastıklar ile ahşap yatak başlığının uyum içerisinde olduğunu söyleyebiliriz.

 

⭐️ Banyoda; asma banyo lavabosu, camlı duş kabini ve sarkıt avize kullanılmıştır.

 

Dekoratif aksesuar olarak; altın rengi ayaklı siyah vazo içerisinde yeşil yapraklı bitki, ahşap çerçeveli geometrik desenli tablo ve lacivert renk banyo seti görüyoruz.

 

📌Barselona ev turunun sonuna geldik, dekorasyonlarını merak ettiğiniz ve ev turu serimizde incelememizi istediğiniz ülkeleri yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Ev Turu 3: Atlas Okyanusu Manzaralı 4+1 Miami Evi

Ev Turu 2: Modern ve Sade Dekorasyona Sahip 1+1 Londra Evi

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın