Ev Sinema Odası Örnekleri

163
A+
A-
Ev Sinema Odası Örnekleri

 

Evimizin bir odasını sinema salonu gibi dekore etmek kulağa hoş geliyor. Ailemiz veya arkadaşlarımız ile beraber evde sinema salonu tadında film izlemek güzel olabilirdi.

Paylaşacağım örnekler yüksek bütçe gerektiriyor olabilir. Ancak evin bir odasını sinema salonu gibi dekore etmek çok zor bir iş değil. İhtiyacınız olan; projektör, projektör perdesi, ses sistemi, aydınlatma ve rahat koltuklar.

Sineme odası olarak tasarlanan odanın duvarlarında sinemaya uygun afiş ve tablolar kullanabilirsiniz.

Ayrıca odayı gri  yada siyah renk ile boyamak dikkati ekrana yönlendirecektir. Boyama dışında sinema odasının duvarlarını tamamen kapatacak şekilde siyah yada füme renk fon perdede kullanabilirsiniz. İyi seyirler.

 

 

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.