Abajur Modelleri

Ev dekorasyonunda kullanacağınız aksesuarları sizler için tanıtmaya, anlatmaya ve nerelerde kullanacağınız konusunda öneriler sunmaya devam ediyoruz. Aksesuar modelleri tanıtımı çalışmamızdaki bu yazımızda da abajur modellerini ele alacağız.

Abajurlar yatak odalarının tamamlayıcı aksesuarlarından sadece bir tanesidir. Ancak abajurun yatak odası dekorasyonunda çok önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü seçeceğiniz abajur ile yatak odasındaki renk uyumuna katkı yapmanız mümkündür. Yatak odanızda abajurları baş ucunuzdaki komodinlerin üzerinde, yine baş ucunuzda duvara monte edilmiş şekilde veya yatak odanızda bir köşede kullanabilirsiniz.

Yatak odanızda abajurlar ile renk uyumunu sağlamak içinde:

  1. Abajurun renginde yatak örtüleri veya nevresim takımları seçerek.
  2. Abajur şapkası ile aynı desenlerde veya renkte perde kullanarak.
  3. Odadaki halı veya diğer aksesuarlar ile aynı renklerde abajur seçimi yaparak, yatak odanızda renk uyumunu sağlayabilirsiniz.

Sizler için Evidea.com’ dan seçtiğimiz abajur modellerini görmek için foto galeriye veya dekorasyon aksesuarları kategorimize göz atabilirsiniz. Ayrıca abajurların yatak odasındaki kullanım alanları ve abajurun renk uyumundaki yerini daha iyi anlayabilmeniz için aşağıdaki örnek dekorasyon fotoğraflarına bakabilirsiniz. 2 tanede gözüme hoş geldiği için oturma odası abajur kullanımı örneği ekledim..

Öne Çıkarılmış Görsel: Photo by ilkerender / CC BY, Photo 10Photo 12Photo 13 by coco+kelley,  Photo 11 by  Polygon Homes,  Photo 14 by H is for Home / CC BY

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.