Dekoratif Baskılı Yastık ve Kırlentler

Birbirinden güzel, rengarenk baskılı yastık ve kırlentler ev dekorasyonu için tamamlayıcı parçalardır. Dekor edeceğiniz odanın renk uyumuna katkı sağlamada, boşlukları doldurmada size kolaylık sunarlar. Büyük parçaları yerleştirdikten sonra sıra küçük parçalara yani tablo, saat ve tabii ki dekoratif baskılı yastık ve kırlentlere gelir. Bu sayede dekorasyondaki boşluklar kapatılmış olur.

Dekoratif baskılı yastık ve kırlentleri nasıl kullanacağız hakkında küçük bir bilgi verecek olursak. Yastık ve kırlentler odada az bulunan renkler ile aynı ton ve desende seçilmelidir. Perdenin rengi ve deseninde bir yastık ve kırlent odada renk dağılımını dengeli bir şekilde paylaştırmaya yarayacaktır. Renk dağılımını sağlamakta göze şık ve estetik gelen bir oda meydana çıkaracaktır. Dekoratif yastık ve kırlentleri halınız renk ve deseninde yada orta sehpa üzerindeki biblo, vazo vs. renklerinde seçerek kullanmanızda odada aynı etkiyi yaratacaktır.

Aşağıdaki galeride Evidea.com web sitesinden binlerce ürün arasından seçtiğim yastık ve kırlent modellerini bulabilirsiniz. Modeller gizli fermuarlıdır ve bu sayede kolayca çıkarılıp makinede yıkanabilir. Ölçüleri genelde 43×43 cm’dir. Fiyatları 9,90 – 19,90 – 24,90 olarak modelden modele değişiyor.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Birten dedi ki:

    Vizon renk krem kahve uzun çizgisi var koltukta ne renk yastık ile batlar

  2. merve dedi ki:

    İstediğim kırlenti sayenizde buldum, teşekkür ederim 🙂