Soru 15: Vizon Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi, Halı ve Perde Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için duvar rengi , halı ve perde seçimi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhaba, salon için dekorasyon konusunda yardım istiyorum evimin ve mobilyaların fotoğraflarını göndersem, bana yardımcı olur musunuz ? Duvar renkleri, perde ve halı konusunda. Şimdiden teşekkür ederim.Dekor Ekranı:

Merhaba, salon dekorasyonu çalışmanız için; fon perdenizi füme renk, duvar renginizi kemik beyazı tercih edebilirsiniz.

Dyo Toprak Renk Tonları

Salonu hareketlendirmek ve renk uyumunu sağlamak açısından halınızı kırlent renginiz ile aynı renklerde mavi renk tonlarında seçebilirsiniz.

Sorunuz için seçtiğimiz halı modeli > Saray Halı Tyro koleksiyonuna aittir. http://www.sarayhali.com.tr/koleksiyonlar.aspx?CatID=107

 

Mavi, Turkuaz Renk Tonlarında Aksesuarlar Kullanın

Dekorasyon için tamamlayıcı parçalar olan aksesuarları da halınız ve kırlent renginiz olan mavi-turkuaz renk tonlarında tercih etmek salon dekorasyonunda renk uyumunu destekleyecektir.

 

Sorunuz için seçtiğimiz aksesuarlardan dekoratif mum > English Home markasına aittir. https://www.englishhome.com.tr/rose-0-tek-mum-10-cm-mint.html

Dekoratif baykuş obje ve mavi porselen obje> Paşabahçe Mağazaları sitesinden bulunmuştur. https://www.pasabahcemagazalari.com/ev-aksesuarlari/dekoratif-objelerBir önceki yazımızda; salon dekorasyonu için fon perde renk önerisi ve aksesuar önerilerini bulabilirsiniz. Takipçilerimizden gelen tüm sorular ve cevaplar için bakınız.

Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Hacer dedi ki:

  Merhaba, salonum için zümrüt yeşil cheaster tarzı bir koltuk beğendim. Ancak bu rengi başka hangi renk koltukla kombinleyebilirim. Bir üçlü zümrüt yeşil, ikili ve iki berjeri hangi renk yapabilirim. Yemek odası bölümü doğal ahşap renginde.

  1. Dekor Ekranı dedi ki:

   Merhaba, zümrüt yeşili üçlü koltuk yanında ikili koltuk ve berjerinizi sütlü kahverengi, sarımsı kahverengi tonlarında tercih edebilirsiniz.

   Zümrüt Yeşili – Sarımsı Kahverengi Dekorasyon Örneği> https://dekorekrani.com/sarimsi-kahverengi-koltuk-zumrut-yesili-1/

 2. Turgut dedi ki:

  Merhaba , Fon perde rengimiz koyu yeşili tül beyaz. Bu durumda duvar rengini ne seçmeliyiz. Mobilyalar açık ceviz rengi

  1. Dekor Ekranı dedi ki:

   Merhaba,

   Gri-beyaz renk tonlarından; yeni çağıl, kemik beyazı ve buz gümüşü renklerini tercih edebilirsiniz.

   Renk Kartelası > https://dekorekrani.com/dyo-renk-1/