En Güzel Örnekler İle Yeni Trend Salon Dekorasyonu İçin 5 Öneri

Yazımızda; salon dekorasyonunda keyifli bir ortam oluşturmak için değişen dekorasyon modasından yeni trend salon dekorasyonu için 5 öneride bulunacağınız.

En Güzel Örnekler İle Yeni Trend Salon Dekorasyonu İçin 5 Öneri

Yazımızda; evinizde içinizi ferahlatacak ve göz alıcı hali ile özel tasarımı hissettirecek olan salon dekorasyonunda, aynı zamanda uyum ve samimi bir ortam oluşturmak için sürekli değişen ev dekorasyon modasından, yeni trend salon dekorasyonu için 5 öneride bulunacağınız.

 

 

Özel Bir Duvar Seçin

Salonlarınızda ilk anda etkileyici bir görüntü oluşturmak için özel bir duvar seçin. Bu duvarı değerlendirirken duvar çıtaları, duvar kağıtları, farklı renk boyalar, büyük tablolar, ahşap bölmeler ve kendinden yapışkanlı paneller ile farklı bir alan oluşturun. Eğer daha sade bir ortam düşünüyorsanız bu duvara baştan sona çerçeveler asabilir, salon sarmaşığı adı verilen bir bitki ile duvarınızı kaplayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farklı Stillerde Mobilyalar

Yeni trend salon dekorasyonu örnekleri incelendiğinde alıştığımız gibi bütün mobilyalar takım şekinde aynı tarzda olmuyor. Üçlü veya ikili koltuklar farklı model, tekli koltuklar farklı bir tasarım ve orta sehpa daha farklı bir tasarım olarak seçilebiliyor. Oldukça ilgi çeken bu düzenleme sayesinde farklılıktan gelen uyum yakalanabilir. Sizde salonunuz için alışveriş yaparken mümkün olduğunca farklı ancak birbiri ile uyumlu mobilyalar tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Lüks Değil Kullanışlı Olanı Alın

Yeni trend salon dekorasyonunda lüks eşyalar yerine konforlu ve kullanışlı mobilyaların tercih edildiğini de söyleyebiliriz. Masa olabilen puflar, şarj girişi olan koltuklar, ayak uzatma ve boyun yaslama özellikli koltuk takımlarını örnek verebiliriz.

Kelebek – Ilia Köşe Takımı 4

 

Kelebek – Ilia Köşe Takımı 5

 

Kelebek – Cornelli Köşe Takımı 3

 

Kelebek – Cornelli Köşe Takımı 4

 

Aydınlatmanızı Çeşitlendirin

Yeni trend salon dekorasyonunda kullanacağınız bütün aydınlatma ögeleri sizin daha şık ve daha ferah görünen bir salon dekorasyonu hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Aydınlatma olarak bir yerine birkaç sarkıt avizeler kullanabilirsiniz. Led şeritler, duvara asılabilen aydınlatmalar ve lambader gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Aksesuarlar İle Salonunuza Canlılık Katın

Yeni trend salon dekorasyonu için en zevk alacağınız alan aksesuar seçimi olacaktır. Kendi dünyanızı yansıtacağınız ve baktığınızda içinizi açacak aksesuarlar ile daha mutlu bir salon hazırlayabilirsiniz. Eşyalarınızı severek aldığınızda salonunuz normal bir salon değil sizden bir parça gibi olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

15-16-18 Metrekare Salon Dekorasyonu

En Etkili Salon Dekorasyonu Önerileri

Salon Dekorasyonu Örnekleri

 

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.