Soru 26: Antrasit Kiremit Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Perde ve Duvar Rengi Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen antrasit, kiremit koltuk takımı ile uyumlu halı, perde, aksesuar ve duvar rengi önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Salonum için Bellona Lofty koltuk takımını düşünüyorum. Aynı şekilde tv ünitem, zigon ve köşe sehpam da Lofty Serisi. Büyük üçlü koltuklarım antrasit, berjerlerim kiremit rengi. Dekorasyonda halı, perde, duvar boyası ve aksesuarlar için nasıl bir tercih yapmam gerektiği konusunda emin değilim. Örneklendirerek anlatırsanız çok memnun kalırım.
Dekor Ekranı:

Merhaba, mobilyalarınız çok şık görünüyor güle güle oturmanızı dileriz.

Antrasit ve kiremit renkleri koyu yeşil renk ile uyumlu olan renklerdendir. Örnek görsellerde de olduğu gibi aksesuarlarınız içerisinde yeşil renkleri tercih edebilirsiniz. Yeşil yapraklı bitki, yeşil kırlent, yeşil şapkalı tripod lambader ve diğer aksesuarlar olabilir.

Fon perdenizi füme-gri tonlarında, Halı seçiminizi yeşil-kiremit-kemik yada kiremit- kemik tonlarında yapabilirsiniz.

Örnek Halı Modeli 1 > Merinos Therapy Serisi Kiremit

Örnek Halı Modeli 2 > Royal Beykoz Serisi Yeşil Kiremit

Duvar  renginizi Dyo renk kartelasından beliz, yeni çağıl, kemik beyazı ve buz gümüşü tonlarını tercih edebilirsiniz.

 

 Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda  Soru & Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Bir önceki yazımızda; ‘ Gri Renk Dekorasyon ‘  önerileri ve örneklerini  bulabilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.