Soru 154: Lacivert Krem Koltuk Takımı İle Kazayağı Desenli Berjere Uyumlu Halı Ve Fon Perde

Soru: Merhaba, lacivert krem koltuk takımı ve kazayağı desenli berjer için uygun halı ve fon perde öneriniz ?

✏️ Dekor Ekranı:

Lacivert ve krem koltuk takımı ile kazayağı desenli berjerlerinize lacivert, ekru, krem, gri ve taş rengi tonlarında fon perde ve halı kullanabilirsiniz. Modern ve klasik tarzda, fon perde ile halı önerilerini sizlerle paylaşıyorum.

Lacivert Fon Perde ve Krem Halının Uyumu

Kazayağı desenli berjerler, evinizin havasını hareketlendirir. Buna sade ve modern bir görüntü eklemek için düz koyu lacivert fon perde ve krem tonlarda modern tasarımlı halılar tercih edebilirsiniz.

  • Fon Perde Önerisi: https://www.eperde.com/brillant-karartma-blackout-koyu-lacivert-renk-fon-perde-lacivert/48988.html
  • Halı Önerisi: https://www.vivense.com/elit-koleksiyonu-sacakli-makine-halisi-bukleli-krem-80×150-1661957530534-modeli.html

Hem Modern Hem Klasik Sevenlere

Lacivert ve krem renkli koltuk takımları, ortama hem klasik hem de modern bir hava katar. Birbiriyle uyumlu bu iki renge aynı tonlarda halı ve perdeler ekleyerek evinizde bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Modern bir halı ve jakar desenli fon perde ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

  • Fon Perde Önerisi: https://www.eperde.com/salon-fon-2021-sezonu-jakar-desenli-fon-perde-lacivert-bej/47759.html
  • Halı Önerisi: https://www.angorahome.com/urunler/TA10082

Klasikten Vazgeçemeyenlere

Lacivert ve krem tonlarının birleşimi ile şık bir salon oluşturmak mümkün. Klasik salon takımlarına uyumlu, halı ve perdeleri farklı dekor ürünleri kullanarak modernleştirmekte elinizde !

  • Fon Perde Önerisi: https://www.eperde.com/brilant-fon-perde-sellect-moda-yeni-tasarim-lacivert-renk-fon-perde/67795.html
  • Halı Önerisi: https://www.merinos.com.tr/tr/34666-970

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın