Koçtaş ” Ustabilir ” Uygulaması

Koçtaş ” Ustabilir ” uygulaması ev dekorasyonu yada tadilat yaptırmak isteyenler ile sertifikalı, onaylı ustaları bir platform altında buluşturmak için geliştirilmiş mobil uygulamadır.
Ustabilir uygulaması şuan için Koçtaş mağazası bulunan  (ADANA, ANKARA, ANTALYA, AYDIN, BALIKESİR, BURSA, DENİZLİ, DİYARBAKIR, ESKİŞEHİR, İSTANBUL, İZMİR, KAYSERİ, KOCAELİ, KONYA, MERSİN, MUĞLA, SAKARYA, SAMSUN, TRABZON) 19 ildeki ustaları kapsamaktadır.

Tesisat, Dekorasyon ve Dış Mekan kategorilerindeki ustaların profillerini inceleyip, bulunduğunuz bölgedeki ustaları görebilir ve yaptırmak istediğiniz çalışma ile ilgili iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

Ustabilir uygulaması üzerinden yaptığı işten memnun kalmadığınız usta hakkında şikayette bulunulabilir, yorum yapabilirsiniz.

Uygulamadaki ustalar Koçtaş’ın kendi ustaları olmayıp eğer sizde bir usta iseniz uygulama üzerinden kayıt olup gerekli sertifika veya evraklarınız ile Koçtaş mağazalarından ustalığınızı onaylatıp ev dekorasyonu yada tadilat yaptırmak isteyenler ile ” Ustabilir ” uygulaması üzerinden görüşebilirsiniz.


Daha detaylı bilgi için:www.ustabilir.com.tr ” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı İndirin..

Dekorasyon ile alakalı bir diğer uygulama olan Marshall Gör ve Boya Uygulaması için bakınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.