Hakkımızda

 

Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.

Ev dekorasyonu, iş yeri ve bahçe dekorasyonu, mobilya modelleri, ev tekstili ve dekorasyon aksesuarları ana kategorileri ile dekorasyon konusunda tavsiye almak isteyenler için Soru&Cevap ve dekorasyon aksesuarlarını kendisi yapmak isteyenler içinde kendin yap kategorilerinde paylaşımlar bulunmaktadır. .

Dekorekrani.com, iki dekorasyon tutkunu tarafından 05.12.2014 tarihinde hayata geçirilmiş olup, bu tarihten itibaren tasarımı yapılıp, içeriği oluşturulmaya başlanmıştır. Dekorasyon konusunda bilgi ve materyal paylaşmayı sevenlerin içerik sağlayıcı olarak katılabileceği bir platform oluşturmayı da hedefleyen Dekorekrani.com; ” En iyi içerik ” prensibi ile hızla yoluna devam etmektedir.