Hakkımızda

 

Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin En İyi Dekorasyon Sitesi’dir.

Ev dekorasyonu, iş yeri ve bahçe dekorasyonu, mobilya modelleri, ev tekstili ve dekorasyon aksesuarları ana kategorileri ile dekorasyon konusunda tavsiye almak isteyenler için soru&cevap ve dekorasyon aksesuarlarını kendisi yapmak isteyenler içinde kendin yap kategorilerinde paylaşımlar bulunmaktadır. 26.05.2020 tarihinde başlayan ev turu kategorisi yazı serisi ile; farklı ülkelerden ev fotoğraflarıyla fikir verecek yeni dekorasyon fikirlerini ziyaretçileri ile buluşturmaktadır.

Dekorekrani.com,  05.12.2014 tarihinde yayın hayatına başlamış olup, bu tarihten itibaren tasarımı yapılıp, içeriği oluşturulmaya başlanmıştır. 02.05.2020 tarihi itibariyle Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması ”Bundle” yaşam kategorisi yayıncıları arasında da yerini almıştır.

Dekorasyon konusunda bilgi ve materyal paylaşmayı sevenlerin içerik sağlayıcı olarak katılabileceği bir platform oluşturmayı da hedefleyen Dekorekrani.com; ” En iyi içerik ” prensibi ile hızla yoluna devam etmektedir.

 

Yorum yapın