İstikbal Mobilya Bukle Bahçe Köşe Takımı

Yazın gelmesiyle siz dekorasyon tutkunlarının bahçeniz yada balkonunuz için mobilyalar aradığınızı biliyorum. Bu nedenle yazımda İstikbal Mobilya Bukle Bahçe Köşe Takımından bahsedeceğim. Fiyatı diğer takımlara oranla biraz pahalı olabilir ama İstikbal kalitesini ve konforunu eklediğimizde neden böyle olduğunu daha iyi anlayabiliriz..

Bukle bahçe köşe takımını inceleyecek olursak, kırlentlerde ki kahve çizgiler ile düzgün bir renk dağılımı yapılarak, etkili bir uyum sağlandığı ve görsel açıdan doyurucu bir malzeme kullanıldığını ilk bakışta bizde yarattığı izlenim üzerine söyleyebiliriz.

Takımın içeriği ise; 1 adet köşe koltuk, 1 adet dikdörtgen masa ve 3 adet tekli bahçe koltuğundan oluşmaktadır. 3 adet büyük, 3 adet kare kırlent bu bahçe köşe takımına dahildir. İsterseniz takımdaki masayı yada koltukları parça parçada alabilirsiniz. Bu şekilde balkonunuzda kullanmanızda mümkün olabilir. Takımın ölçülerini ve fiyatını İstikbal Mobilya web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Link: www.istikbal.com.tr/bahce-mobilyasi/kose-takimlari/bukle-kose-takimi

Not: Bir süre boyunca bahçe dekorasyonu ile ilgili çeşitli bilgiler ve materyaller paylaşacağız. Bunun için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.