İstikbal Mobilya Bukle Bahçe Köşe Takımı

Yazın gelmesiyle bahçeniz yada balkonunuz için mobilyalar arıyorsanız yazımızda İstikbal Mobilya Bukle bahçe köşe takımından bahsedeceğiz.

Bukle bahçe köşe takımını inceleyecek olursak; kırlentlerde kahve çizgiler ile düzgün bir renk dağılımı yapılarak, etkili bir uyum sağlandığı ve görsel açıdan doyurucu bir malzeme kullanıldığını ilk bakışta bizde yarattığı izlenim üzerine söyleyebiliriz.

 

İstikbal Mobilya Bukle Bahçe Köşe Takımı
Bukle Bahçe Köşe Takımı

 

Takımın içeriği ise; 1 adet köşe koltuk, 1 adet dikdörtgen masa ve 3 adet tekli bahçe koltuğundan oluşmaktadır. 3 adet büyük, 3 adet kare kırlent bu bahçe köşe takımına dahildir.

İsterseniz takımdaki masayı yada koltukları parça parçada alabilirsiniz. Bu şekilde balkonunuzda kullanmanızda mümkün olabilir.

 

İstikbal Mobilya Bukle Bahçe Köşe Takımı
Bukle Bahçe Köşe Takımı

 

Takımın ölçülerini ve fiyatını İstikbal Mobilya web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kaynak: www.istikbal.com.tr

Not: Bir süre boyunca bahçe dekorasyonu ile ilgili çeşitli bilgiler ve materyaller paylaşacağız. Bunun için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu Örnekleri ve Önerileri

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın