Ev Dekorasyonu Konusunda Farklı Bir Youtube Kanalı: daire

Şuana kadar 6 bölüm yayınlayan ve hepsini keyifle izlediğimiz ev dekorasyonu konusunda yayın yapan bir Youtube kanalı ” daire ”.

Kanal kendisini;

” Gerçek insanların gerçek evleri! Ve bu kanaldaki tüm evler Türkiye’de.

 

Daire’de kusursuz görünen, mükemmel döşenmiş, kurallara bağlı evler yok; gerçek insanların stil sahibi ve iyi fikirlerle dolu gerçek evleri var! Sizi de katalogtan fırlamış evler değil, insanların kapılar ardında o evlerin tadını nasıl çıkardığı ve yaşamları heyecanlandırıyorsa bu kanal size ilham verebilir.”

olarak anlatıyor.

Anlattığı kadar samimi ve farklı fikirler ile dolu evler ve farklı tarzlara sahip ev sahipleri tarafından anlatılan dekorasyon süreci hikayelerini ” daire ” kanalında bulabilirsiniz. Kanalı 6 bölüm izledik ve diğer bölümleri merakla  bekliyoruz. Yayın hayatlarında başarılar dileriz.

 

 

” daire ” Kanalı  İlk Videosu – Daire Turu: Yıldız’ın Moda’daki 3+1 Evi

 

👉 Dekorasyon üzerine yayın yapan takip ettiğimiz Youtube kanalları için ” Dekorasyon Üzerine Bloglar, Alışveriş Siteleri ve Youtube Kanalları Listesi ” yazımızı inceleyebilirsiniz.

📌Kanalı Takip Etmek İçin: Daire

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın