Yatak Odası Perde Modelleri

Yazımızda; yatak odası perde modelleri hakkında fikir edinebileceğiniz güzel dekorasyona sahip yatak odası örneklerini paylaşıp, yatak odası perde modellerinden bahsedeceğiz.

 

 

Yatak Odasında En Çok Tercih Edilen Perdeler

Yatak odası dekorasyonunda en sık kullanılan perde modeli fon perdelerdir. Dekorasyonda renk uyumu konusunda rahatlık sağlaması ve karartma özellikleri sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Fon perdelerinde bu yıl geometrik desenler çok moda olmasına rağmen farklı desenler de yada düz olarak karşımıza çıkabilmektedir. Tül fon perde modelleri de incelediğimiz dekorasyonlarda karşımıza çıkan alternatifler arasındadır. Fon perde seçiminde dekorasyon tarzınız ve zevkinize göre farklı seçimler yapılabilir.

 

 

Bunun yanı sıra kumaş ve bambu stor perdelerde son yıllarda oldukça revaçtadır. Fiyat açısından bakıldığında en uygun fiyatlı olanlar stor perdelerdir. Fon perdeler, stor perde modellerine göre daha yüksek satış rakamlarına sahiptir.

 

Yatak odası tül perde modelleri arasında düz veya desenli seçenekler mevcuttur. Tül perdelerde beyaz ve krem renkleri ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

 

Yatak Odası Perde Modelleri İçin Fikir Verecek Örnekler

Birbirinden güzel dekorasyona sahip yatak odalarına ait kullanılan perde modellerini görebileceğiniz örnekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” ve farklı ülkelerden ev dekorasyonlarını konu aldığımız ”Ev Turu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

En Güzel Örnekler İle Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Dar Dikdörtgen Yatak Odası Dekorasyonu

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın