Soru 77: Gri Antrasit Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi Halı ve Fon Perde Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen gri, antrasit koltuk takımı ile uyumlu duvar rengi, halı ve fon perde önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru 77: Gri Antrasit Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi Halı ve Fon Perde Önerisi

Soru: İyi günler, Kilim mobilyadan salon takımı olarak manavgat koltuk takımı, yemek masası ve tv ünitesi  olarak atlantik yemek odası link olarak almış bulunmaktayız. Duvar rengi, halı ve perde konusunda yardımcı olabilir misiniz?

 • Kilim Mobilya Manavgat Koltuk Takımına; www.kilimmobilya.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 • Kilim Mobilya Atlantik Yemek Odası Takımına; www.kilimmobilya.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.✏️ Dekor Ekranı:

Merhaba, gri-antrasit renk koltuk takımı, bej-siyah-çam ahşap rengi yemek odası takımı ile uyumlu olacak ve salon dekorasyonu çalışmanıza renk katacak Dyo renk kartelasında bulunan duvar boyası renk önerilerimiz; romantik, kemik beyazı, meltem ve alaçatı renkleri.

Görselde ” Ana Duvar Boyası Renkleri ” tüm duvarlarda kullanılabilir. Ancak salon dekorasyonu çalışmanıza renk katmak amacıyla tv ünitesi yerleştireceğiniz yada uygun olan bir duvar belirlenip ” Tek Duvara Uygulanabilir Renkler ” olarak belirttiğimiz yeni somon, ırmak yeşili, gökçe ve hercai renklerinden seçeceğinizi, ana renklerden her biri ile kullanabilirsiniz.

 

📌 Ek olarak; Dyo renk kartelası ana renk olarak yakamoz rengi ve tek duvar için hercai rengini de birlikte kullanabilirsiniz.Gri Antrasit Koltuk Takımı İle Uyumlu Fon Perde Modelleri

Duvar rengi seçiminizde tek duvarı(yeni somon, ırmak yeşili, gökçe ve hercai) renkleri ile renklendirme seçeneğini seçtiğinizi düşünürsek, fon perde seçimi konusunda yemek odası takımınız sandalye kumaşı rengini baz almak doğru olacaktır.

Bu durumda halı seçiminde tek duvar renginize göre hareket edebilirsiniz. Yazımız devamında halı modelleri başlığı altında yeni somon, ırmak yeşili, gökçe ve hercai renkleri ile uyumlu halı modellerini inceleyebilirsiniz.

1. Krem – Bej Düz Jakar Fon Perde

 • Fon perde modeline; www.eperde.com/acik-krem-duz-jakar-fon-perde-180/9312.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 

2. Gri – Lila Perde Modeli

 • Fon perde modeline; www.eperde.com/gri-lila-jakar-fon-perde-180/23840.html adresinden ulaşabilirsiniz.Duvar rengi seçiminizde tüm duvarlarda ana duvar boyası renkleri olan(romantik, kemik beyazı, meltem ve alaçatı renkleri) kullandığınızı düşünürsek , fon perde seçimi konusunda salon dekorasyonu çalışmanıza renk katacak fon perde modellerini kullanmak doğru olacaktır.

Bu durumda halı seçiminde gri, kemik, bej ağırlıklı, seçeceğiniz fon perde renginde desenli halı kullanabilirsiniz. Yazımız devamında halı modelleri başlığı altında krem – kiremit, petrol yeşili-vizon, petrol mavisi ve bej-lila renkleri ile uyumlu halı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

3. Çift Renk Kabartmalı Fon Perde Bej – Lila

 • Fon perde modeline; www.eperde.com/cift-renk-kabartmali-jakarli-duz-fon-perde-yuksek-gramajli/24196.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 

4. Çift Renk Kabartmalı Fon Perde Petrol Yeşili – Vizon

 • Fon perde modeline; www.eperde.com/cift-renk-petrol-yesili-vizon-kabartmali-jakarli-duz-fon-perde-yuksek-gramajli/23058.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 

5. Krem – Kiremit Düz Dokuma Fon Perde Modeli

 • Fon perde modeline; eperde.com/krem-kiremit-jakar-fon-perde-180/23828.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 

6. Hasır Keten Petrol Mavisi Fon Perde

 • Fon perde modeline; www.eperde.com/hasir-keten-petrol-mavisi-duz-fon-perde-2018-home-collection/20217.html adresinden ulaşabilirsiniz.Gri Antrasit Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Modelleri

1. Gri Lila Fon Perde İle Uyumlu Halı Modeli > Royal Halı Borneo Serisi Mor – Gri – Kemik

 • Halı modeline; www.royalhali.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

2. Petrol Yeşili – Vizon Fon Perde İle Uyumlu Halı Modeli > Pierre Cardin Halı Reflection Serisi Su Yeşili

 • Halı modeline; pierrecardinhali.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

3. Krem- Kiremit Fon Perde İle Uyumlu Halı Modeli 1 > Royal Halı İkon Serisi Gri – Antrasit – Kiremit

 • Halı modeline; www.royalhali.com adresinden ulaşabilirsiniz.4. Petrol Mavisi Fon Perde İle Uyumlu Halı Modeli> Sanat Halı Doku Serisi Mavi

 • Halı modeline; www.sanathali.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

5. Gri – Lila Fon Perde İle Uyumlu Halı Modeli > Pierrecardin Halı Woven 100 Modern Serisi Gri – Açık Bej 

 • Halı modeline; pierrecardinhali.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

6. Krem – Bej Fon Perde İle Uyumlu Halı Modeli>Desenli Pamuklu Kilim Gri -Bej

 • Halı modeline www2.hm.com/tr_tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.