Soru 5: Mavi Krem Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Boyası Halı Perde

Ayşe Hanım tarafından gönderilen salon dekorasyonu için duvar boyası ve fon perde tavsiyesi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhaba, salonumu dizayn etmek istiyorum ,koltuk rengi mavi, berjerler krem televizyon ünitesi beyaz lake ve ahşap, bu dizayna göre duvar boyası ve fon perde ne renk olmalı? Bir de televizyon ünitesinin arkasını kağıt yapmak istiyorum onun rengini de ne yapmalıyız? Yardımcı olur musunuz?Dekor Ekranı:

Merhaba, duvar renginizi Dyo renk kartelasındaki; Yeni Çağıl, Buz Gümüşü, Kemik Beyazı ve Alaçatı renklerinden seçebilirsiniz.

 • Fon perdenizi koltuk renginiz olan mavi renk tonlarında yapmak salonu boğacağı için krem-bej tonunda, tül perdeyi de beyaz renk tercih edebilirsiniz.

Örnek Perde Modeli 1 > Krem Bej Fon Perde

 • Halınızı mavi renk tonları desenli şekilde seçebilirsiniz.

Örnek Halı Modeli 1 > Pierre Cardin Halı Nantes Serisi Mavi

” www.pierrecardinhali.com/koleksiyon.php?kategori=Modeller&kalite=Nantes ”Örnek Halı Modeli 2 > Pierre Cardin Halı Voyage Serisi Mavi Desenli

” www.pierrecardinhali.com/koleksiyon.php?kategori=Modeller&kalite=Voyage ”

Örnek Halı Modeli 3 > Sanat Halı Asi Plus Serisi Mavi

” www.sanathali.com/asi-plus.html ”

Örnek Halı Modeli 4 > Sanat Halı Resim Serisi Mavi 

” www.sanathali.com/resim.html ”

 • Tv ünitesi arkası duvar kağıdınızı taş desenli seçebilirsiniz.Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.

Sorunuz Mu Var?

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap  sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Fatma dedi ki:

  Merhaba. Duvar boyam marjinal gri, döşemem ne renk olmalı?

 2. Kadriye kaplan dedi ki:

  Merhaba salonunu yeniliyorum koltuk takımı aldım ama boyaya halı ve tül perde ye karar veremedim duvarını taş duvar görünümlü kağıt düşünüyorum koltuk takımı üçlü nun biri krem diğeri kahve teklilerr gri kumaşın adı nubuk zeminim açık renk laminat solunum güneş alıyor en 25 metrekare

 3. Gizem dedi ki:

  Merhaba, ben salon takimi alacagim oturma grubu ve yemek odasi yemek odasini begendm acik renk dogal agac görünümlü ancak ayaklari o renk olan koltuk bulamiyorum begendigim yemek odalariyla koltuklarin ayaklari farkli ton
  Ne yapabiliriz yardimci olur musunuz