Soru 4: Mor Krem Koltuk Takımı İle Uyumlu Halı Perde Önerisi

Emine Hanım tarafından gönderilen mor krem koltuk takımı ile salon dekorasyonu için öneriler ve fon perde tavsiyesi başlıklı sorunun metni:

Soru:
Merhabalar , ikisi tekli mor renk, ikisi üçlü krem renk koltuklarımız var, bir gafletle neden olduğunu anlamadan bunları seçmiş bulundum. Şimdi hem çok klasik geliyor hem de renk kombini sağlayamıyorum. Sizden ricam modern bir görüntü ile perdeleri nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Yani renk ve model nasıl olmalı fon perdelerde. 
Bir de ahşap bir kitaplık var. Eğer bu koltukları modern bir görüntüye kavuşturabilirsem o kitaplığımı bu odada kullanabilirim. Kavuşturamazsam da kitaplarım kullanılmayan odaya gidecek 🙁 yardımlarınızı rica ediyorum. İyi çalışmalar. 
Dekor Ekranı:

Merhaba, salonunuzu; fon perdenizi mor-lila renk yada krem-bej tercih edip, açık renk ağırlıklı üzerinde mor-lila desenleri olan halı ile modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Örnek Perde Modeli 1 > Krem Bej Fon Perde

” www.eperde.com/acik-krem-duz-jakar-fon-perde-180/9312.html ”

Örnek Halı Modeli 1 > Pierre Cardin Halı Magnifique Serisi Lila Kemik

” www.pierrecardinhali.com/koleksiyon.php?kategori=Modeller&kalite=Magnifique ”

Örnek Perde Modeli 2 > Lila Fon Perde

” www.eperde.com/lila-katyonik-jakar-fon-perde-180cm-en/24254.html ”

Örnek Halı Modeli 2 > Royal Halı Borneo Serisi Mor Gri Kemik

” www.royalhali.com/koleksiyon.php?kategori=MODELLER&kalite=BORNEO ”

  • Kitaplığınızı ise mat beyaz veya krem renk dolap kaplama folyoları ( www.evidea.com/folyo-kaplama/c/2804 ) ile kaplayıp halı ve koltuklarınıza uyumlu hale getirebilirsiniz. Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap yada İletişim sayfalarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Şebnem ERDOĞAN dedi ki:

    Bende evlilik hazırlıkları yapıyorum araştırma yaparken sayfanızı buldum ve çok mutlu oldum ? duvar rengim krem tv ünitesi orta sehpa cevize krem parkelerde ceviz rengi, 3+3 düz asker yeşil renkte koltuklarım berjerler ise 2adet krem rengi halım da krem tonlarının ağırlıklı büyük yeşil bir çiçeği var bunlara göre sizce perde fonu hangi renk olmalı

  2. Safiye dedi ki:

    Merhaba ben safiye benim koltuklarım fusya ve gri zemin damarlı beyaz parke halı seçemiyorum yardımcı olurmusunuz